Wpis z mikrobloga

OFICJALNA Liczba ofiar prawicowych dyktatur:

Hiszpania: od 58 do200- 400 tysięcy
Chille: Od 2100 do 3200 osob

Łącznie: MOCNO Naciągając OFICJALNE DANE można to przybliżyć do maksylanie 450k ofiar.
-----------------------------------------------------------------
a teraz.....

OFICJALNA Liczba ofiar lewicowych dyktatur:

65 milionów w Chinach
20 milionów w ZSRR
10 milionów na Ukrainie
2 miliony w Kambodży
2 miliony w Korei Północnej
1,7 miliona w Afryce
1,5 miliona w Afganistanie
150000 w Ameryce Łacińskiej
10000 - Ofiary bojówek

Łącznie: 102360000 ofiar XD (słownie, #!$%@?: STO DWA MILIONY Z HAKIEM)

"RATUNKU PRAWICOWY ZAMORDYZM CHCE NAS ZNISZCZYĆ I ZNIEWOLIĆ" XDDDDDDDDD

#4konserwy #historia #bekazlewactwa #lewackalogika #heheszki #bekazpodludzi
  • 42
@Sonnenschutzsysteme: Faszyzm Włoski jako prawic jest trochę naciągany. Reszta, którą podajesz, to jest niewielka liczba ofiar. Gdybyś miał jeszcze podliczyć prawicowców na Cyprze i tak dalej, to mogłoby się trochę zebrać, faktycznie, ale tam ofiary to jedynie w walce o wladzę zostały poniesione, tak na większą skalę to nie bardzo.

Nie doszukasz się miliona wśród ofiar prawicowych dyktatur, jak ich trochę naliczysz, a Komunizm mordował na masową skalę.
Cytowany tekst...Jeśli chodzi o ofiary wewnętrzne, prześladowań itp. to było ich bardzo mało, jednak dokładnych danych nie mam. Nie było też obozów zagłady. Opozycja żyła sobie w miare spokojnie, mimo iż formalnie nie istniała.


Z historycy.org. I faktycznie, sam włoski faszyzm nie miał wielu ofiar i nawet Żydzi żyli sobie tam spokojnie, póki Hitler nie stał się szansą dla Włoch na uratownaie reżimu.
@Wilczek03: Pytanie po co? Przecież i tak nie zweryfikujesz swojej ideologicznej, ślepej na fakty tezy. A czy zbrodnie rozmaitych monarchii, od zwykłych po teokratyczne, to też "lewicowe" zbrodnie czy raczej prawicowe? Czy wybicie lub doprowadzenie do śmierci dziesiatek milionów Indian albo ludów kolonii, to też zbrodnie "lewicowe"? Czy masakry króla Belgów, Królowej Wielkiej Brytanii albo cesarza niemieckiego to też robota "lewicy"? ITd. itp.

Krótko mówią, szkoda czasu na takie jałowe dyskusje
Nie doszukasz się miliona wśród ofiar prawicowych dyktatur, jak ich trochę naliczysz, a Komunizm mordował na masową skalę.


@Wilczek03: Prawda, ale nie o to chodzi. Jak jakiś post mi się wyświetla na mójwykop, to ma być rzetelny, podparty źródłami, a nie opierać się na jakiejś alternatywnej wersji historii, wynikłej z niewiedzy czy złej woli. To co napisałeś, to są politycznie motywowane bzdury
@Sonnenschutzsysteme: Ofiary dyktatur, o których pisałeś

1) Są na tyle niewielkie, że ciężko o źródła, bo nie było prześladowań na masową skalę, obozów zagłady itp
2) Były bardzo krótkie. Nawiązujesz do EPIZODÓW. Pomijając Faszyzm Włoski, niech ci będzie, że można go doliczyć, ale i tam ofiar było nie dużo poza walkami o władzę (Faszyści i tak wygrali pewnie, więc nie było długich, bratobójczych walk toczących się latami)

Wymieniłem Pinocheta, bo rządził
@Sonnenschutzsysteme: No, stary, jak mamy liczyć ofiary przez doprowadzenie do wojny, to możemy jeszcze tu sporo komunistom doliczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Włoski faszyzm miał bardzo mało ofiar wśród cywilów i przeciwników politycznych. Nie ma danych odnośnie masowych mordów, ofiar.

Prawdą jest, że prawicowe dyktatury nie mają nawet 1/100 tego co lewicowe, a wszędzie straszy się tą prawicą XD
@Wilczek03: Oczywiście, że tendencyjna. mnie są wstrętne wszelkie dyktatury, i mam gdzieś przy tym czy są one czerwone, czarne czy jeszcze inne. I nie mają tu znaczenia żadne "rankingi", które dyktatury mordowały więcej albo szybciej i bardziej przemysłowo.

Ty po prostu, ze względów ideologicznych "oślepłeś" na prawe oko, starając się za wszelka cenę nie widzieć zbrodni swojej politycznej opcji. Ale dla mnie tak samo obrzydliwy jest franciszkanin Miroslav Filipovi, który własnoręcznie