Wpis z mikrobloga

@nyanian a tu cie zaskocze, bardziej na tym filmiku mnie #!$%@?ła ta baba z bombelkiem w wózku która nie potrafiła postawić wózka jak normalny człowiek, tylko pan młody w jednym z ważniejszych dni w jego życiu ( jak nie najważniejszym ) musiał uniknąć kolizji z wózkiem jakiejś #!$%@? baby z bombelkiem, bo ona jest wazniejsza. Wiadomo to było tylko usunięcie reki ale chodzi o sam fakt, to ta szmata powinna patrzeć żeby
@murdoc: Nie zesraj się xD Według mnie to było nagrywane dla późniejszych heheszków, nie żeby nabrać gości. Bo nie wiem w jakim innym celu ktoś miałby przebierać druhnę czy ktokolwiek to jest za pannę młodą na małżeństwie gejów. Ale widzę nieistotne, że aktywnie popieram małżeństwa i adopcje przez pary homoseksualne, jak zwróciłam uwagę na dziwny ubiór druhny to wpadam do wora z konserwami, sami na siebie bat kręcicie tym kijem w
@murdoc: Wy nadwrażliwe lewaki i płatki śniegu, które się triggerują absolutnie wszystkim :) Jedno to się srać, że geje biorą ślub hurr durr jak to wykopki mają w zwyczaju, drugie to zwrócić uwagę, że panowie sobie chyba trochę kręcą bekę tym strojem panny młodej na własnym gejowskim ślubie.
@pianinka: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

- Striggeruj się na komentarz jakiegoś starego randoma z wykopu
- Wymyśl sobie jakiś #!$%@? spisek pary młodej na podstawie filmiku
- Ktoś uważa że #!$%@? głupoty
- Wrzuć go do wora z "lewakami", "płatkami śniegu"
- Napisz, że to on się triggeruje

Polack flawless victory xD
@murdoc: Stary, zgodziłam się z tobą, zaplusowałam twój komentarz, zwróciłam jedynie uwagę, że w sumie dziwnie dobrali strój koleżanki, a ty się prujesz i srasz pod siebie od 10 minut, bo hurr durr "wasze głowy", "polaczki" i co tam jeszcze z siebie wysrałeś. Miłego dnia, popracuj nad sobą albo zacznij brać leki czy coś ;)
- pisz w każdym komentarzu o sraniu
- każ komuś brać leki i p[racować nad sobą xD

weź dowieź coś jeszcze, spoko się czyta przy piątku :D
@pianinka: Mogą tak robić, bo to inna kultura i inne podejście do ślubu. Zresztą wola gościa jest wolna jeśli chodzi o to co ubierze na ślub, nawet jeśli to rodzina. ¯\_(ツ)_/¯