Wpis z mikrobloga

@Unifokalizacja: Ja uważam, ze zachowanie tego typa było zwyczajnie chamskie. Facet zaczął pierwszy jej ubliżać, a później ją wyganiał z lokalu, to świadczy tylko o tym typie jaki jest płytki i ze kreci aferę żeby tylko pochwalić się filmikiem w internecie. Mówicie, ze powiedział prawdę, ale gdyby każdy z nas mówił drugiej osobie, ze ta ma krzywy nos, Krzywe zęby, jest gruba, ma łysinę itp to byśmy wszyscy byli zakompleksieni i
  • Odpowiedz
ze ta ma krzywy nos, Krzywe zęby, jest gruba, ma łysinę itp to byśmy wszyscy byli zakompleksieni i siedzieli w piwnicy


@PaniBulwa: mam krzywe zęby i łysinę, nosa już nie i nie zamierzam temu zaprzeczać, zwykle wręcz sam od siebie to podkreślam, rzadziej ktoś mi zwraca uwagę. Nie przeszkodziło mi to w poderwaniu laski z wielkimi cyckami więc nie jest to żadnym problemem chyba że dla wymagających księżniczek ( ͡°
  • Odpowiedz
@Unifokalizacja: Ale co jest śmiesznego w tym filmiku? #!$%@? nagrywający bez kultury osobistej czy ta wyprowadzona z równowagi lala? Przecież żeby się jarać taką akcją to trzeba być ciężko upośledzonym na umyśle xD i jeszcze te komentarze wzywające laskę. Przecież ona by tu 3/4 komentujących rozłożyła w klatce( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17 @Leniek: Dla mnie sytuacja wyglada tak: siedzimy pijemy sobie wódeczkę w lokalu z jakimiś nowo poznanymi dziewczynami, mam kamerkę go pro na czole, nic ciekawego się nie dzieje „a to ja powyzywam, niech się dzieje akcja”. Każdy z nas ma inny próg wrażliwości, gdybym to ja była na miejscu tej dziewczyny, pewnie bym się aż tak nie uniosła, może nawet puściłabym to mimo uszu, ale byłoby mi zwyczajnie przykro, a
  • Odpowiedz
@rbk17: Poza tym skąd wiesz, ze ona nie ma faceta? I na pewno nie idziesz gdzieś do lokalu i nikt ci nagle nie zaczyna wytykać twoich wad bez powodu. Zdania nie zmienię, zwykle chamstwo.
  • Odpowiedz
Poza tym skąd wiesz, ze ona nie ma faceta? I na pewno nie idziesz gdzieś do lokalu i nikt ci nagle nie zaczyna wytykać twoich wad bez powodu. Zdania nie zmienię, zwykle chamstwo.


@PaniBulwa: na przestrzeni 30 lat poziom rozmowy znacznie się zmienił. W latach 90' dokładnie pamiętam że często się mówiło gruby/gruba. Osobiście nigdy gruby nie byłem, może dlatego że jak tylko przytyłem 5 kg od trzymającej się wagi to
  • Odpowiedz