Wpis z mikrobloga

@AlfredoDiStefano: ej, ja do mojego męża na pierwszej randce przyszłam do mieszkania grać na PS4 i miziać koty xD

Zwracałam uwagę czy ma ogólny porządek u siebie (sama nie jestem jakimś pedantem wiec po prostu czy brudem nie zarasta), czy ma zwierzęta i jak je traktuje, jak mieszka z mamą to jak ją traktuje (to baaaardzo dużo mówi o mężczyźnie)
@Krynicka: Biorę oczywiście pod uwagę różne ekstremalne wyjątki, ale racja - z doświadczenia z moim byłym w pierwszym dniu naszego bycia razem zapaliła się czerwona lampka po tym jak widziałam jak matkę traktuje. Głupia zignorowałam to..... No ale cóż, w sumie gdyby nie ten porąbany związek to pewnie bym nie poznała mojego męża :D
@ada_1: to jak się do niej odzywa, jak się zachowuje wobec niej, czy ją szanuje.

U mojego byłego - zrobił matce dziką awanturę, tak że ona się popłakała, gdzie generalnie w tamtej sytuacji racja była po jej stronie. Ogólnie potem z czasem zauważyłam, że strasznie wyzyskiwał matkę, prawie zero szacunku do niej (chociaż to była dobra kobieta i złotym sercu). Tak jak traktuje matkę tak będzie w większości traktował swoją kobietę.