Wpis z mikrobloga

Jutro zaproszony jestem do znajomych, chcą to całe fejm mma oglądać. Ja jako były zawodnik startujący w Judo i boksie czuje ogromne zażenowanie. Zażenowanie, bo w młodości trenowałem ostro i miałem fajne osiągnięcia w judo, ale nie udało mi się nic wielkiego osiągnąć w boksie, a kosztowało mnie to masę pracy, przygotowań, czasu wolnego. To czego brakowało, to dobrych warunków (Bida w klubie, mało jeździliśmy, nigdy kasy nie było, trenerzy się zmieniali). I wiem co czują zawodnicy, którzy poświęcają swoje życie i walczą początkowo za grosze, żeby jakiś pajac zgarnął hajs bezczeszcząc ich sport.

A teraz mam oglądać jak banda pajaców z youtube kompromituje moje ukochane sporty walki ,ku uciesze klaszczących laików. Fame MMA to rozrywka dla debili, nie wiem jak można się jarać takim gównem. Szczerze to poza 5 zawodnikami tej śmiesznej federacji(Najman,Linkiewicz,Bonus,Adbuster,Kasjusz bo też boksował równolegle ze mną, ale inne województwo) nie znam tych blogerowych zjebów, którzy są znani z tego powodu ,że są #!$%@?.

Targetem dla FAME MMA jest gimbus wyciągający hajs od matki, żeby zobaczyć, jak gość od dymania się i picia wódki w Warsaw Shore na MTV walczy z gościem, który nagrał lajta jak bije matkę. Ha tfu

#famemma #patostreamy #takaprawda #mma #ksw #boks
  • 11
@Podobny_do_Czlowieka: Chłopie, wolałbym chyba się zesikać przed tłumem ludzi, niż się skompromitować walcząc dla fame mma. Gdybym wciaz byl czynnym sportowcem to bym za #!$%@? z nimi nie podpisał, bo po prostu siara. Masz odpowiedź, dlaczego nie walczą tam profesjonalni zawodnicy MMA, bo to by ich kariery zrujnowało wizerunkowo. Gala dla patologii.
@Wilczek03: Nie wiem, czy jest. Wiele osób traktuje to jako odskocznie od codziennego życia i tyle. Wrzucanie wszystkich do jednego wora jest idiotyczne. Tak samo mógłbym napisać, że sporty walki trenują sami przestępcy, co oczywiście jest bzdurą, ale ten stereotyp powtarza wiele osób.
@Wilczek03: Jeśli famemma kręci wyniki oglądalności jak podbijane freakfightami Ksw po 15 latach działania, to widzisz jaki jest potencjał „ukochanych sportów walki” a jaki jest potencjał rozrywki. Umówmy się ten sport gdyby nie opakowanie i rozrywka jest dość niszowy i mało kto chce za niego płacić. Ksw stworzyło dobry produkt z puntu widzenia komercyjnego, famemma ma postaci które ciekawią. Napewno masz gdzieś w Polsce jakieś turbo ciekawe gale stricte sportowe i