Wpis z mikrobloga

masz gdzies jakiś oficjalny i jedyny słuszny spis tego co nie jest gownem? xd bo w sumie to mi tak głupio czasami że coś lubię i mi smakuje, a jakiś random z tajemna wiedza mi mówi ze go gowno ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@pablooooo: typ napisal, ze dla niego to #!$%@? i teraz widze zabolalo, mozesz zrozumiec ze ktos ma prawo do wypowiedzenia sie publicznie, ze cos
@Zurassek: nie o to chodzi Ryszard Grymas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja przykładowo ograniczyłem cukier do minimum. Nie piję słodkich napojów, nie słodzę herbaty/kawy, nie jem słodyczy, nie jadam słodkich jogurtów etc... I osoba która nie używa cukru jest na niego szczególnie wyczulona i w takim przypadku mnie wręcz od niego mdliło tak samo jak nie wiem napije się Pepsi czy Coli to dla mnie też są
@Exxan: Do monsterków to trzeba dorosnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie, jeśli Ci nie smakuje to nie pij. Ja akurat uwielbiam. Biały to jest majestrzyk. Staram się oczywiście nie przesadzać, 2 w tygodniu to max. Polecam pić bardzo zimne. Tak dla ciekawostki w Stanach jest chyba lekko około 50 smaków tego energetyka.