Wpis z mikrobloga

Czy Africa Twin (XRV 750) to dobry pomysł na pierwszy motocykl po zdaniu kat.A? Ogólnie kat.B mam od kilku lat, ciągle aktywny w ruchu ulicznym, 176 cm wzrostu, ok 83 kg wagi. Nie będzie on za duży i ciężki? Ten model strasznie wpadł mi w oko, ale przyznam się, że nigdy nawet na nim nie siedziałem.
#africatwin #motocykle
  • 15
@addwad: Na szosie nie będzie specjalnych problemów bo jak już ruszysz to bez różnicy jak wysoko siedzisz, ale w terenie jak się zatopisz choćby na 1 cm to już nie wypchniesz nogami motocykla, bo kanapa za wysoko i brak dobrego oparcia. Dotkniesz podłoża tylko palcami. Jak jesteś z południa to w Tychach masz obok siebie V-Stromy i Afryki.
Czy Africa Twin (XRV 750) to dobry pomysł na pierwszy motocykl po zdaniu kat.A? Ogólnie kat.B mam od kilku lat, ciągle aktywny w ruchu ulicznym, 176 cm wzrostu, ok 83 kg wagi. Nie będzie on za duży i ciężki? Ten model strasznie wpadł mi w oko, ale przyznam się, że nigdy nawet na nim nie siedziałem.


@addwad: Bierz Pan. Będzie Pan zadowolony. Tylko zobacz czy chociaż całymi palcami dwóch stóp dotykasz
@general_bomba: Czyli robi się bańka spekulacyjna jak z produktami FSO gdzie ludzie jakieś szroty próbują po 25k sprzedawać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A szkoda, myślałem, że byłaby to forma czegoś w rodzaju inwestycji długoterminowej :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@addwad: Mówię o salonach. Modele inne, ale wysokość kanapy w nowej Afryce ta sama 860 mm, później wsiadasz na Suzuki i wiesz czy różnice robi ci waga i 30 mm. Vstrom ma 830. Ogólnie szkoda żebyś brał Moto z którym później będziesz się siłował. Wszystko zależy ile chcesz zjeżdżać z asfaltu.
@addwad: ta banka to jest z tego co niezbyt uwaznie obserwuję juz w schyłkowej fazie. Sztuki w stanie igła, trzymane pod kocem są bardzo drogie. Wzglednie tanie są sztuki wybrakowane, a to nie jest tani motocykl, jezeli chodzi o naprawy czy kompletowanie brakow.

Foto wałka do oceny stanu moze nie wystarczyc.( ͡° ͜ʖ ͡°)