Wpis z mikrobloga

#bron #braterstwo #strzelnica #strzelectwo Braterstwo stworzyło strzelnicę w #warszawa Ul. Waldorffa 23. Bemowo. Oficjalne otwarcie na początku listopada. Przysłuży się to całej społeczności strzeleckiej w stolicy i nie tylko. Jest to obiekt niekomercyjny, lecz na szczegóły funkcjonowania będzie trzeba jeszcze trochę zaczekać, więcej info na https://braterstwo.eu/tforum/t/299411/#amv https://pl-pl.facebook.com/braterstwoeu/posts/1214046375655228 już właściciele strzelnic komercyjnych pewnie płaczą ;p dzięki temu stawki może znormalnieją z kilkudziesięciu zł/h na kilka-kilkanaście zł/h
  • 19
@HerbacianyLolek: @Waspin: nie chcę źle wróżyć, ale ilość obecnych chętnych + masa osób które zapiszą się do braterstwa by tanio strzelać (bo tylko 10zł rocznie) i obłożenie będzie takie jak we Wrocławiu - czyli zapisać trzeba się będzie dużo wcześniej i zaczną funkcjonować limity na wejścia miesięcznie..
@Emill: jest 15 stanowisk, nie wiem ile jest we Wrocławiu, mam nadzieję, że nie będzie problemów z dostępnością, może nawet będzie działać 24h na dobę jeśli wszystko dobrze pójdzie :P bardzo ważne jest to by inne strzelnice obniżyły znacząco cenę lub zrobiły darmowy wstęp dla członków klubu w cenie składki rocznej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Emill: Nie sprawdziłem tego osobiście i jeszcze nie znalazłem chwili aby o tym poczytać a brzmi tak dobrze, że niedowierzam xD Od początku pomysłu zrobienia pozwolenia wiedziałem o Braterstwie (dzięki wpisom na Wykopu) ale ostatnio znajomi mącili mi w głowie aby dobrze wybrać Klub bo "dla swoich" mają zniżki i miałem przed podjęciem decyzji przekalkulować czy Braterstwo mi się opłaci bo niedługo zmieniam lokalizację ale z takim newsem jestem chyba zdecydowany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emill: wiesz, ja mam tak uregulowany tryb życia, że się mogę zapisywać, bo i tak wcześniej na Bema bywało ciężko, Suchodół zamknęli "na chwilę" 1,5 roku temu (jak nie lepiej, już nawet nie pamiętam) i nagle się okazało, że ciężko o "tanie i dobre" obiekty o ile się nie jest członkiem jednego z 3 klubów i nie łoży majątku.
@Emill: Niekoniecznie z tym obłożeniem - chcą wprowadzić system, który podnosi ceny na popularne terminy i obniża na mniej popularne - podejrzewam, że bez ograniczeń, więc jak w piątek po robocie będzie cena 70zł/h to jak będziesz bardzo chciał to pójdziesz i będzie luz. Jak wyjdzie to się zobaczy sam jestem ciekawy, chociaż nie będę korzystał (za daleko) - a szkoda.