Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć swoją przygodę z wow wraz z startem shadowlands. Wcześniej grałem w Wow classic więc nie jestem kompletnym nowy w temacie. Poszukuję serweru gdzie jest jakaś polska gildia która przyjmie mnie z otwartymi ramionami. Gildia która na początku nie będzie dużo wymagała odemnie jako początkującego gracza i wprowadzi mnie w to wszystko. Interesuje mnie gildia po stronie hordy.
Przed dodatkiem zamierzam wylevelowac moją postać by później raidować z gildią w shadowlands. Zamierzam grać warlockiem
#worldofwarcraft
  • 15
@jendziohunter: ludzie tutaj bd odradziac ci granie na Bl'u, ale dla mnie sprawa jest prosta. Pójdziesz na tego kazzaka do tej jednej gildii, gdzie nie koniecznie zaaklimatyzujesz się z ludźmi i co ci pozostanie wtedy? Anglojęzyczne gildie. Moim zdaniem na początek przygody odpowiedź jest prosta. Idziesz na polskie realmy hordy/ally i szukasz przyjaznej gildii, a toxic playerow znajdziesz wszędzie nie tylko tam gdzie są Polacy. Pozdro
@nairoht: nie twierdzę, że blizzard otworzył realm dla Polaków. To był tylko skrót myślowy. Przepraszam humanistów, że nie dałem 5 stronicowego wyjaśnienia.

A co do ofensywy BL'a, widziałem komentarze "Europejczyków", że kazzak to rak Eu serwerów.