Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, w ktorym z poniższych miast będzie mi najlepiej? Proszę o odpowiedzi w ankiecie po przeczytaniu kryteriów.
Mam 24 lata, po studiach zostałem w Krakowie, ale chciałbym się przeprowadzić do innego miasta zacząć nowe życie od zera.
Są tu osoby które mieszkały w kilku z tych miast i mają porównanie? Jeśli mieszkacie w danym mieście - za co je cenicie?
Kryteria:
- wydarzenia kulturalne w mieście, wystawy, muzea, gry miejskie, wykłady, kina plenerowe, slajdowiska itp itd, nie kluby. Obecnie ciężko to sprawdzić na facebooku przez koronawirusa.
- tereny zielone w mieście, miejsca do spacerowania, wypoczynku
- podobnie jak wyżej - dobre miasto pod weekendowe zwiedzanie okolicy
- znośna komunikacja miejska
- rynek pracy nie ma znaczenia, praca zdalna
- nie obrzeża Polski tak jak Szczecin czy Suwałki

Szczecin odpada, bo tam już mieszkałem, do Warszawy oraz Katowic też mnie nie ciągnie.

#polska #lublin #lodz #kielce #wroclaw #poznan #gdansk #torun #bytom

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f54b6938679b6c666e7ad9a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

W którym z poniższych miast będzie mi najlepiej?

  • Lublin 15.2% (69)
  • Łódź 19.4% (88)
  • Kielce 5.9% (27)
  • Wrocław 15.2% (69)
  • Poznań 13.7% (62)
  • Gdańsk 18.1% (82)
  • Toruń 5.5% (25)
  • Bytom 7.0% (32)

Oddanych głosów: 454

  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: - tereny zielone w mieście, miejsca do spacerowania, wypoczynku
- podobnie jak wyżej - dobre miasto pod weekendowe zwiedzanie okolicy
- znośna komunikacja miejska
- rynek pracy nie ma znaczenia, praca zdalna

Lublin panie, Lublin. Wąwozy mamy, las, zalew, Stare Miasto i w ciul innych, dużo wydarzeń kulturalnych, jarmarki i inne karnawały. Miasto jest na tyle duże, żeby wszystko znaleźć i zniknąć w tłumie i na tyle małe, żeby bez
@picasssss1 ok Rzeszów to rozumiem ale Lublin dziurą?xd może 15 lat temu, teraz jest zajebisty. Jak dla kogoś praca nie jest ważnym kryterium to bym się w ogole nie zastanawiał, tylko przeprowadzał się właśnie tam. Na pewno Bytom bym odrzucil, właśnie Rzeszów czy Poznań. Gdańsk też spoko, moglbym mieszkać, Wrocław słabo znam - wydaje się fajny ale slyszalem opinie ze poza centrum jest #!$%@? i syf. Nie znam nie oceniam.
Łódź musi