Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kolege ktory pierdzi xd Wszędzie i zawsze, do tego jest świnia i brudzi kibel XD

Wczoraj byłem z dziewczyną i z nim w Lidlu na zakupach, oczywiście w kolejce do kasy się zesrał i pyta nas "czujecie?" #!$%@? jaki wstyd, ludzie to poczuli bo widziałem po minach xD
Inna akcja na siłowni, z 2 tyg temu. Chłop wyciska sztangę i sra po prostu, pierdzi na głos i nawet się nie zająknie przy tym tylko wyciska dalej Xd I ma #!$%@? że ludzie się patrzą, a nie muszę mówić jak bardzo jebią pierdy po białku. Jebią intensywnie. Zbukiem i zdechłym kotem XDDD Odchodzę od niego bo mi wstyd szczególnie przed kobietami xd
Siedzimy ze znajomymi w domu, to też wali na głos i jeszcze #!$%@? ryczy przy tym jakby wyciągali mu na żywca indiańską strzałę z brzucha, albo dorzuca "ooou, chyba gruz poszedł" XD
Co wejdę do niego do pokoju to #!$%@? pierdami i jak wspomniałem takimi jajecznymi xd Przy kobietach sra bez oporu chyba że mu się jakaś mega podoba to wtedy chyba się powstrzymuje. Ale tak to sra xd Zabawne bo on pierwszy srał przy mojej dziewczynie, zanim ja się na to zebrałem po kilku miesiącach XD Pierwszy raz ją przyprowadziłem to pierdział podczas oglądania Gwiezdnych Wojen. Potem musiała wysłuchiwać jego darcia dupy i wycia przez kilka miesięcy jak mieszkaliśmy razem w jednym mieszkaniu XD Bywało że jego pierdy senne nas budziły przez ścianę

No i brudny kibel, chłop sra klika spłuczkę i wychodzi. Wiecznie osrany kibel ma w domu XDDDD co do niego przychodze, to jest brązowa łyżwa z gówna, a on wzrusza ramionami xd Mówi że ma wywalone na to i będzie pierdział i srał bez oporów nawet przy Papieżu, a jak mu mowie ze kobieta żadna nie wytrzyma to mowi ze moze sie kiedys trafi jakas wariatka XD
Ja pierdze przy swojej dziewczynie ale w życiu bym się nie #!$%@?ł przy obcej XD a już przy lasce kumpla w ogóle. Siara jak #!$%@?. Jeszcze sam głos to spoko, można sie zaśmiać ale jego pierdy jebią jak skisłe szmaty i zajechane majty Janusza z budowy. Smród nie do wytrzymania. Raz się porzygałem w aucie bo nie zdązyłem szyby otworzyć XD

#logikaniebieskichpaskow #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f55ac188679b6c666e7afe9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 61
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mojego tez się śmieszy jak się #!$%@? w #!$%@? długiej kolejce w biedronce xd i tylko szepta „#!$%@?łam się” xd
Przy mnie już po miesiącu przestał się powstrzymywać , teraz to robi bez oporów xd
  • Odpowiedz