Wpis z mikrobloga

Hejo, ogólnie to dziś mam jakiś dzień rozmyśleń.
Powiedzcie mi ją coś przespałem ? Miesięcznie obdzwaniam ponad 1200 firm z propozycją utworzenia strony internetowej i jedno mnie zadziwia.
Ostatnio nastąpił jakiś urodzaj grafików-informatyków ? 90% właścicieli do których dzwonię "ma jakiegoś znajomego/kuzyna/brata/wujka który jest grafikiem i się ich strona zajmuje.
A najgorsze że dzwonnicy do ludzi który strona jest brzydka i nie działa poprawnie na smartfonach czy tabletach.
To co Ci ludzie mają taką ciulowy zmysł wizualny ? Ja wiem że część z tych odpowiedzi to takie teksty na zbycie, ale ogólnie zauważyłem że ludzie boją się teraz cokolwiek inwestować i w pewnym sensie to rozumiem ale strona internetowa to reklama i marketing a czy właśnie w dobie korona wirusa reklama nie powinna być najważniejsza ?

#pytanie #przemyslenia #marketing #biznes
  • 6
@krzysztof-marcin-rybacki: No masz rację generalnie, jest kryzys, a firm robiących strony jest już dużo. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest to proponować jako SEO wraz ze stroną dzięki czemu poprawi się ich pozycja w wyszukiwarce, bo do Janusza nic nie przemówi niż realna możliwość większej ilości klientów, zaś generalnie każda w miarę dobra strona będzie miała lepsze seo niż ta zrobiona przez bratanka
Hejo, ogólnie to dziś mam jakiś dzień rozmyśleń. Powiedzcie mi ją coś przespałem ? Miesięcznie obdzwaniam ponad 1200 firm z propozycją utworzenia strony internetowej i jedno mnie zadziwia. Ostatnio nastąpił jakiś urodzaj grafików-informatyków ? 90% właścicieli do których dzwonię "ma jakiegoś znajomego/kuzyna/brata/wujka który jest grafikiem i się ich strona zajmuje. A najgorsze że dzwonnicy do ludzi który strona jest brzydka i nie działa poprawnie na smartfonach czy tabletach. To co Ci ludzie
@Boomkin: Hej, wielkie dzięki za rady :) naprawdę! Jeśli masz ochotę to ja chętnie dowiem się jeszcze czegoś.
Nie bój żaby, nie używam argumentu że strona to reklama i marketing a w dopie koranwirusa reklama jest najważniejsza .
To moje takie odczucie - ja dobrze wiem że strona to nie wszystko liczą się jeszcze treści na stronie grafiki i czy strona jest np responsywna co więcej pozycjonowanie w AdSense jest ok