Wpis z mikrobloga

Dla czego LGBTQ+ nie lubi już gejów, lesbijek i osób biseksualnych ? Jeżeli jesteś #4konserwy #bekazlewactwa #teczowepaski warto przeczytać
Bo ci chcą się odciąć od ideologii transgenderzmu, która to ostatnio nawet uznała wyraz homoseksualny ( który to wymyślił homoseksualista chyba lekarz ) za obraźliwy. Domagając się jak najszybszego usunięcia go z języka gdyż uraża osoby transseksualne które czują się "homoseksualne".
Według LGBTQ+ To normalne, że lesbijka ma beniz i bzyka drugą lesbijkę z beniz.
Karuzela ideologi trans tak przyspieszyła, że dla osób homoseksualnych które uznają tylko dwóch płci LGBTQ+ zacznie budować obozy resocjalizacyjne albo wysyłać je obozy reedukacyjne.
Doszło do tego, że osoby homoseksualne muszą ukrywać swoje poglądy i preferencje seksualne do tej samej płci bo inaczej są szykanowane i banowane przez LGBTQ+ .Dla tego też powstaje co raz więcej organizacji zakładanych przez osoby homoseksualne które mają na celu odcięcie się/zniszczenie LGBTQ+
I to nie są ludzie jak wykopowi aktywiści, tylko zwykłe osoby z którymi można pogadać. Dla tego myślę, że warto zmienić trochę narrację bo osób homoseksualnych w LGBTQ+ jest co raz mniej. Zakładam, że większość to aktywiści i "Wannabegay" oraz osoby złapane na haczyk "dobrej ideologii". Kiedyś LGBTQ+ nazywało się tylko LGB a T zostało dodane w latach 90 i to już dawno nie jest coś co miało związek z akceptacja społeczeństwa. Dla tego, myślę, że warto walczyć razem i warto wiedzieć z kim się naprawdę walczy.

https://www.out.com/books/2020/9/03/dictionary-replaces-homosexual-largest-update-ever?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=books&fbclid=IwAR1asquumliCaNZX8q4KiSim9lcSM3VoT4PYBHEqxKU9OrnYAWDWlhJbVXs
Temat będę co dzień, dwa rozwijał. Jeżeli kogoś to interesuje proszę o obserwowanie mnie albo tagu #dropthet

#4konserwy #bekazlewactwa #teczowepaski #dropthet
  • 5
@rifraw: Ten wpis nie ma jakiegokolwiek sensu. LGBTQiA+ dalej lubi gejów, lesbijki i osoby biseksualne. Właśnie z tego powodu wciąż walczy o ich prawa i przeciwko dyskryminacji tychże mniejszości seksualnych.

Nie ma czegoś takiego jak ideologia trans. Tu chyba chodzi o jakieś zaciągnięte z USA nazywanie wszystkiego jakąś ideologią, neomarksizmami czy postmodernizmami na kiju. Tak samo nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT czy ideologia gender czy ideologia transgender.

Sam wyraz
Z deka nie mam ochoty się odnosić do tego co piszesz bo to kompletne bzdury ale mam jedno pytanie... Boisz się słowa "penis" że używasz "beniz"?
@NonOmnisMoriar: Zmartwię Cie, ale termin ideologia trans istnieje już sporo czasu. Na zachodzie gdzie LGBTQ+ ma o wiele większą silę przebicia niż w Polsce zaczyna się o tym co raz głośniej i otwarcie mówić. Chociaż wiąże się to z ostracyzmem społecznym.
I z przykrością muszę przyznać, że tego nie wymyśliłem, to "lewactwo" wymyśla takie rzeczy i wprowadza w czyn. A to, że nie widzisz problemu to może dla tego, że nie
Pobierz rifraw - @NonOmnisMoriar: Zmartwię Cie, ale termin ideologia trans istnieje już sporo...
źródło: comment_1599509995RKg7XwOWltO0esmlQfAlEK.jpg