Wpis z mikrobloga

MoHAA - odbicie kościoła, znalezienie kryjówki ruchu oporu pod ołtarzem, muzyka
(niestety zmieniona tam w wersji Origin ;()
  • Odpowiedz
Ostatni God Of War - scena jak w świątyni elfów Kratos wchodzi w światła i idzie za swoją kobietą, a potem wraca do Atreusa, który jest po ciężkiej walce z kilkunastoma elfami (i poźniej ten moment gdy są na siebie obrażeni i sobie dogryzają przez całą drogę powrotną :P )
  • Odpowiedz
Przemierzanie wietnamskich tuneli w Black Ops, gra w rosyjską ruletkę.
Znośne DLC w Wietnamie ma FC5 jeszcze. Całkiem klimatyczne.
  • Odpowiedz
@Fortepianino: genialna gra.
W swoim czasie niesamowicie realna, odczuwalna roznica w predkosci poczatkowej poszczegolnych broni co przekladalo sie na zasieg, zabijala jedna kula.
Warto pobrac chocby demo w ktorym jest dobra misja, czuc atmosfere wojny gdy przesuwamy sie doslownie o kilka metrow, zeby znowu sprawdzic wszytskie okna itd czy jest czysto.
  • Odpowiedz
W lochach gierka mogła chodzić względnie OK, ale jak się wylazło i widziało nagle kilometr kwadratowy świata przed sobą to komputer się poddawał.


@Antorus: oj tak. Pamiętam jaka była początkowa euforia, że gra ma niby takie wymagania ale w sumie działa zaskakująco dobrze. Jeszcze tylko potwierdzić klasę postaci i... o Boże o #!$%@?! Ja się poddałem i ogrywałem Obliviona dopiero dwa lata później z HD packiem i modami. Kumpel miał gorszego
  • Odpowiedz