Wpis z mikrobloga

@kjut_dziewczynka to zależy co będziesz robić w ramach tej działalności, jeżeli to jedna faktura miesięcznie to ja kiedyś korzystałem z infakt.pl bardzo ograniczona ale dla 1 faktury starcza, potem wolałem sobie wziąć księgowego za stówkę miesięcznie bo chłop sam zarobi na siebie robiąc mi i podpowiadając koszty, wiadomo wszystko zależy od tego ile masz przychodu ale tak wyglądało to u mnie
@kjut_dziewczynka: można sobie wziąć odrazu księgowego/ą lub później przejść na pakiet z księgowym, ale wydaje mi sie że ogarnięta osoba może sama prowadzić tylko trzeba trochę się dokształcić. Na początku jak tam sie zgłosisz to dzwoni do Ciebie kandydat na Twojego księgowego i albo podpisujecie umowę albo nie. Na tej rozmowie dostałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i już nie musiałem brać księgowego :). Zacząłem z darmowym kontem (bo było do
@kjut_dziewczynka: Ja bardzo polecam infakt. Już prawie 2 lata korzystam (od założenia działalności) i nie mam zastrzeżeń. Przyjazna apka, szybka pomoc techniczna. W zasadzie moja papierologia ogranicza się tylko do wstawiania faktur kosztowych przez aplikację na telefonie i wystawiania faktur klientom. W podsumowaniu jest nawet link do opłacenia składek ZUS czy innych VAT.