Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki !
Mam Do was ogromną prośbę, szefu poprosił mnie bym dostosował "szablon" rozmowy telefonicznej w celu przeprowadzenie rozmowy z klientem by zaproponować temu klientowi uaktualnienie albo zaprojektowanie strony interentowej.

Stworzyłem Takie coś.
I potrzebuje pomocy Mireczków z pod Tagu #marketing #biznes #telemarketing #pytanie opinie czy może coś dodać? zmienić ?

Wstęp.

Dzień dobry, Mirek Mirosławski firma SmartXYZ z tej strony, czy mogę zająć minutę, nie przeszkadzam ?.

(klient mówi)

Dzwonie z firmy zajmującej się unowocześnianiem i aktualizacją stron internetowych.

(klient mówi)


Rozwiniecie/Nawiązanie rozmowy.

Czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę jak ważne jest aktualizowanie stron internetowych, czy uważa Pan/Pani że podniesienie widzialności i rozpoznawalności Państwa firmy w intrenecie zwiększy obroty i rozpoznawalność Pana/Pani firmy ?


Lub

Czy uważa Pan/Pani że podniesienie widzialności i unowocześnienie Państwa strony doprowadzi do tego że klienci chętniej zwróciliby uwagę na Pani/Pana biznes


Lub

Co byłoby gdyby poprzez unowocześnienie i aktualizacje strony internetowej nagle pojawiło się 100 osób więcej i w związku z tym Pana przychody zwiększyły się by o kilkadziesiąt procent ?


Zgoda

No dobrze, to czy jeśli mógłbym Panu/Pani zaproponować utworzenie kompleksowo od A do Z w ciągu 14 dni roboczych strony internetowej wraz z pomocą w odświeżeniu/aktualizowaniu tej strony internetowej to czy to by było dla Pana/Pani wartościowe?.

No dobrze, to czy jeśli mógłbym Panu/Pani zaproponować utworzenie kompleksowo od A do Z strony internetowej bez zabierania Pana/Pani Czasu to czy to by było dla Pana/Pani wartościowe?.


Oferta

Czy w takim razie mógłbym Pani/Panu wysłać na maila naszą ofertę wraz z realizacjami, i czy możemy się umówić na kontakt za X dni, bym mógł się zapytać czy dostał Pan Tego Maila i czy nasze realizacje się Pani/Panu Podobały?.


Proszę o ocenę, można (a nawet trzeba) krytykować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Pozdro !
  • 8
@krzysztof-marcin-rybacki:
Juz pierwsze pytanie oznacza, że dostaniesz odpowiedź negatywną :-)

Czy zdaje sobie Pan/Pani sprawę jak ważne jest aktualizowanie stron internetowych, czy uważa Pan/Pani że podniesienie widzialności i rozpoznawalności Państwa firmy w intrenecie zwiększy obroty i rozpoznawalność Pana/Pani firmy ?

Pytanie za bardzo skomplikowane.


Co byłoby gdyby poprzez unowocześnienie i aktualizacje strony internetowej nagle pojawiło się 100 osób więcej i w związku z tym Pana przychody zwiększyły się by o kilkadziesiąt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzysztof-marcin-rybacki:
- nie przeszkadzam ?
Przeszkadza pan

Zamykasz sobie drogę już na początku

"Czy zdaje sobie Pan sprawę"
Już brzmisz jak telemarketer.

Ogólnie rozmowa do bani.
W całej rozmowie ktora napisałeś rozmówca może użyć tylko tych słów.
Nie, tak,tak, nic/fajnie. Tak.

Co to jest widzialność strony jeśli tylko odwiedzacie stronę??
Dopiero jak drugi raz przeczytałem to zjarzylem że to nie pozycjonowanie.

Jak chcesz mieć dobry skrypt rozmowy, to stosuj taka kolejność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krzysztof-marcin-rybacki: zgoda i oferta. Tak w skrócie to bardzo cuckold jesteś w tym momencie :) jak sprzedajesz masz być pewny tego co oferujesz i być ekspertem.
Czy moglbym, czy byłoby to wartościowe. Zamykasz drogę.
Przygotuje dla Pana xxx, większość osób korzystających z tego typu rozwiązań ma wzrost ruchu na stronie o x%. Co Pan na to?
@ptasny:
Cóż pytania miały nawiązywać do sprzedaży naturalnej > Szefu skorzystał z rady jakiegoś speca od marketingu i to on zasugerował mu podobne pytania które miałem wykorzystać w takim skrypcie.
Wcześniej jechaliśmy na szablonie oznajmiającym (np.Jestem na pana stronie i zauważyłem była projektowana jakiś czas temu przez ci nie jest responsywna czyli nie działa poprawnie na smartfonach czy tabletach czy taki tekst Jeśli strona nie jest responsywna to gorzej wypada w