Wpis z mikrobloga

Cześć! :)
Zapowiadana wrześniowa, Chanel'owo-Alien'owa #rozbiorka zapachów dla #rozowepaski :)

Głównych bohaterów myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać ;)
Nie czarujmy się, klasycznej 5 nie rozbieram dla siebie, ten zapach trzeba znać i lubić przed zakupem. Ale taki L'Eau jest już jak najbardziej przystępny()

1. Chanel 5 EDP - 3.30zł/ml do odlania 80ml, potrzebuję deklaracji na min. 70 do zamówienia flakonu
2. Chanel 5 L'eau - 2.20zł/ml do odlania 70ml, potrzebuję deklaracji na min. 50 do zamówienia flakonu
3. Chanel 5 Eau Premiere - 2.6zł/ml do odlania 80ml, potrzebuję deklaracji na min. 70 do zamówienia flakonu

4. Mugler Alien EDP - 3zł/ml do odlania 70ml, potrzebuję deklaracji na min. 50 do zamówienia flakonu
5. Mugler Alien Mirage - 3.40/ml, do odlania 40ml, bardzo przyjemny, wręcz lekki zapach
6. Mugler Alien Essence Absolue - 4.30zł/ml, do odlania 30ml. Cudowny, intensywny i chyba najbardziej z flankerów zbliżony do klasycznego. No i świetna, jak na niego, cena.

Oprócz tego:
7. YSL Black Opium - 3.40zł/ml, 15ml (jak będą chętni i będzie to jest szansa na jeszcze 50ml)
8. Armaf Le Femme - 0.8zł/ml, 90ml - fragra nie kłamie ;) przyjemny, lekko słodki ale przy obecnej pogodzie nie duszący, na mnie utrzymuje się 7-9h.
9. Amouage Interlude Woman - 5.50zł/ml, 30ml - zapach na niższą temperaturę ale zdecydowanie mnie oczarował. Ciepły, otulający i zdecydowanie trwały :)
10. PDM Meliora - 6.40zł/ml, 30ml - coś na teraz, nie za słodkie, lekko kwaśne.
11. Marigiela By the Fireplace - 3zł/ml, 50ml - na chłodne wieczory i zimniejsze dni. Cudowny, znany na tagu unisex :)
12. Rituals Océan Infini - 2.80zł/ml, 40ml - też zapach na teraz, odświeżający, lekki, z dość dobrą trwałością.

Szkło 3zł, wysyłka paczkomatem 15zł lub odbiór we Wrocławiu.
Odlewam od 10ml, Interlude i Meliorę mogę od 5ml.
#perfumy

czasemruda - Cześć! :)
Zapowiadana wrześniowa, Chanel'owo-Alien'owa #rozbiorka zapac...

źródło: comment_1599576016BswQ9bmo5ojwPr1za8cWFn.jpg

Pobierz
  • 42