Wpis z mikrobloga

Największy ból, gdy dowiadujesz się, że bliska Ci osoba popełniła samobójstwo, a tydzień temu napisała Ci wiadomość, na którą zapomniałeś odpisać. Rzygać mi się chce.
  • 217
  • Odpowiedz
@somskia: ale ona zapomniała o tej osobie. Jak bliska osoba coś ode mnie chce to nie zapominam. Wystarczyło opisać, minuty nie znalazła?

To nie jej wina, ale osobiście wstyd by mi było nazywać się bliską osobą w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@bubilibu gdy mocno pokłócisz się z kimś o pierdołę, nie odzywacie się do siebie w nerwach, a ta osoba nagle umiera. Ale nie chcę się licytować.
Trzymaj się mocno. Nie mogłaś tego przewidzieć.
  • Odpowiedz
@xigapot505: +1,
Do Opki: mało prawdopodobne że twoja wiadomość by coś zmieniła. Btw miałaś prawo zapomnieć lub po prostu nie odpisać, winny za swoje samobójstwo jest nie kto inny a on sam. Trzymaj sie
  • Odpowiedz
@AnimusAeger999: co to za bzdura, osoby z problemami psychicznymi sa swiadome swojej choroby, jezeli chca cos z tym zrobic to robia, nie mowie ze to pstrykniecie palcami i juz, tylko dlugi i ciezki proces, ale przynosi efekty
a najlatwiej #!$%@? samoboja nic nie probujac
  • Odpowiedz
@indeeed: ale #!$%@? wykopki hurr durr masz kogoś na sumieniu, czemu nie odpisalas durr chrum kwik pierd. Ten portal to dno, dla was to najlepiej jakby opka jeszcze strzeliła samobója mimo że TO ABSOLUTNIE NIE BYŁA JEJ WINA
  • Odpowiedz
Nie znam ani jednej dziewczyny, która by chociaż wspomniała- ze moje życie bez niego nie ma sensu, chce się zabić albo ze sobie coś zrobię, bo nie dam rady.


@crazykokos: bo faceci są romantyczni, czasem stawiają miłość wyżej niż własne życie czy szczęście. Kobiety to zimne suki, u was liczy się chłodna kalkulacja zysków i strat. No i właśnie to potwierdziłaś.

słabe jednostki same sie eliminują xd


@diamentovva: koniecznie o
  • Odpowiedz