Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na studiach za granicą widziałam się ze znajomymi kilka razy w tygodniu. Kilka miesięcy temu wróciłam do ojczyzny i nie oczywiście już się nie widuję ze znajomymi. Wręcz nie mogę sobie ich tutaj znaleść. Pracuję z domu i okropnie brakuje mi takiego prawdziwego kontaku z czlowiekiem. Jest bardzo trudno nawiązać nowe znajomości w małym mieście wojewódzkim.
Mam niebieskiego w innym mieście, ale uważam, że związek nie zastąpi przyjaźni, wręcz czuję, że trochę mu się narzucam, bo kiedy jestem sama, to dopadają mnie moje demony a spotkania z nim to dla mnie ucieczka. A nie chciałabym, żeby moje kontakty z ludźmi polegały tylko na sporadycznych spotkaniach z nim. Od długiego czasu spędzam swój czas wolny sama w łóżku z depresyjnym nastrojem. A jak mam już te okazję sporadycznie spędzić z kimś czas, to zachowuję się zupełnie zdrowo, szczęśliwie i normalnie.
Nie mam nawet nikogo, z kim mogłabym usiąść twarzą w twarz i porozmawiać na temat tej samotności, niebieski ma swoje problemy i nie chcę, żeby wiedział, że jest ze mną źle. Chodziłam kiedyś na terapię, ale to też nie do końca miało dla mnie sens, bo przy psychologu często się rozpromieniałam, bo miałam kogoś do pogadania i to było fajne na chwilę, ale na dłuższą metę niepotrzebne. Już nie wiem co robić, bo bardzo mnie ta samotność zmienia, byłam bardzo aktywnym i towarzyskim człowiekiem a teraz stopniowo jest gorzej z moją psychiką.
Chciałam się tylko wyżalić, byłam dosyć aktywnym i o przynajmnniej mam mirko no przeglądania w tym cięższym okresie. Ale jeżeli ktoś ma jakieś wskazówki lub przechodził przez coś podobnego, to piszcie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f58db048679b6c666e7b57a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 3
Może jakieś studia podyplomowe, zajęcia sportowe czy grupy tematyczne na facebooku zrzeszające ludzi o podobnych poglądach lub zainteresowaniach? Jest bardzo dużo możliwości poznania nowych ludzi.