Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam taki fetysz, że kręci mnie przebieranie się za kobietę, choć w sumie ani razu tego jeszcze nie robiłem, sam strach przed zamówieniem czegoś takiego przez internet jest nie do opisania. Po prostu jara mnie sama myśl o tym, że chodziłbym sobie po mieszkaniu w szpilkach. Jednocześnie normalnie pociągają mnie kobiety i chciałbym kiedyś stworzyć jakiś normalny związek.

Co więcej lubię czytać np. jakieś krótkie opowiadania o tym jak ktoś powoli zmienia się w kobietę (jakoś magicznie czy tam inne takie pierdoły) xD Nawet lubię wątki erotyczne w takich opowiadaniach gdzie taka kobieta na końcu uprawia potem seks z facetem ale musi to być stosunek heteroseksualny. Także pomimo, że jara mnie zamiana w kobietę i uprawianie seksu, to z drugiej strony jak pomyślę o stosunku gejowskim, to mnie to obrzydza (nie chcę obrazić gejów, piszę po prostu jak na to reaguję). Tak samo kompletnie nie pociągają mnie jakieś operacje płci itd. w ogóle nie jara mnie to, żeby w rzeczywistości zmienić płeć.

Widziałem, że kiedyś ktoś pisał, że jarają go jakieś przebieranki, to postanowiłem, że też się tym podzielę.

#crossdressing #crossdresser #fetysz #lgbt

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f58e1a88679b6c666e7b58e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
Interesujące jest to, co piszesz. Ciekawa jestem, jakie niestandardowe rzeczy lubią moi znajomi albo ludzie, z którymi pracuję. ( ͡º ͜ʖ͡º)
OP: @funny_bunny Ale co to ma ze mną wspólnego xd Kompletnie nie rozumiem czemu miałbym iść do seksuologa. Nie mam żadnych problemów, a to jest jest po prostu dodatkowa rzecz, która sprawia mi przyjemność. Nawiązania do tego typa nie rozumiem, bo osoby, które czują się źle ze swoją płcią to kompletnie inny temat.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri