Wpis z mikrobloga

@RandomowyMirek: kto ci to tak #!$%@??


@MaxVerstapen: JA SAM.

Tam BYŁY włączniki w ramce, i wszystko pasowało.

Podczas malowania, wywaliłem stare włączniki i ramki, bo uznałem, że kupię sobie nowe.

Po malowaniu, pojechałem do sklepu, kupiłem nowe - i nie pasują... A starych już nie mam :/.

@RandomowyMirek: no to nie masz wyboru. Wykuwasz jedną z puszek i dajesz blizej


@odislaw:
Weź mnie nie denerwuj nawet. Świeżo wymalowana,
nie ma duzego problemu z przekuciem puszki, szpachlą i szlifem


@odislaw:
Od 2 tygodni mieszkam pośrodku remontu, wśród kurzu, syfu i smrodu.

We wtorek remont w końcu się zakończył. Wczorajszy dzień poświęciłem na sprzątanie, umyłem podłogi i wytarłem wszędzie kurze. Pozostało jeszcze tylko powiesić lampę i zamontować włączniki...

Jak sobie pomyślę, że miałbym teraz od nowa kuć, szpachlować i szlifować, i od nowa potem wszystko myć i wycierać, to ja już
@RandomowyMirek: Mirek, czegoś nie rozumiem. Rozstaw puszek „łączonych” jest po prostu standardem. Jeśli puszki były prawidłowo połączone to musi pasować każda ramka. Mam rozumieć ze tutaj ktoś obsadził 2 pojedyncze puszki na chybił-trafił?
@RandomowyMirek: Mirek, czegoś nie rozumiem. Rozstaw puszek „łączonych” jest po prostu standardem.


Też mi się tak wydawało...

Jeśli puszki były prawidłowo połączone to musi pasować każda ramka.


No a moja nie pasuje...

Mam rozumieć ze tutaj ktoś obsadził 2 pojedyncze puszki na chybił-trafił?


@dzazzio:
W sumie nawet by mnie to jakoś szczególnie nie zaskoczyło - nie takie cuda w tym domu już widziałem. Ale stara ramka jakoś pasowała...
e rozumiem. Rozstaw puszek „łączonych” jest po prostu standardem. Jeśli puszki były prawidłowo połączone to musi pasować każda ramka. Mam rozumieć ze tutaj ktoś obsadził 2 pojedyncze puszki na chybił-trafił?


@RandomowyMirek: przetnij tę ramkę mirek, do następnego remontu dociągnie. Chyba, że znajdziesz w międzyczasie taką jak stara.