Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś może pomysł od czego może boleć skóra głowy? Tak już od ~3 miesięcy mniej więcej :(
Nie wypadają mi włosy, skórę głowy mam suchą, ale jest taka sama od dziecka.
Używam szamponów bez SLS, nie jestem na nic uczulona, w ogóle nie wiąże włosów.
A ten ból skalpu jest taki jakbym nosiła cały dzień mocno związane włosy

#wlosy #medycyna #rozowepaski
  • 42
@kamyczeq: Podobnie mam od kilku miesięcy mimo unikania wiązania, ciągnięcia mocniejszego włosów. Możliwe, że coś mamy na tle nerwowym oraz mimo wszystko coś ze stanem skóry na głownie, nawet pomimo tego, że nie widać u ciebie i jeszcze coś może związanego z aktualną dietą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: oj nie, ja raczej z tych mało wychodzących na słońce @ChacharZWarszawy: nie :( @triliamsa: kurcze wiesz co, jak mnie coś zaczyna boleć przez dłuższy czas to prawie zawsze już biorę pod uwagę, że to z nerwów :/ mimo, że to objawy z których nie wiaze się że stresem od razu, ale nic mnie już nie zdziwi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: mam niedoczynność tarczycy, ale będę musiała skontrolować jak tam poziom TSH bo mam wrażenie, że leki mi za bardzo zbily. A co do szczotki i produktów to zmieniam szampon na delikatniejszy (mniej mi wysusza głowę)na zmianę z mocniejszym którego używałam wcześniej stosuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PabloRuizP81: @Hiczkax: właśnie kojarzę, że że stresu włosy mogą wypadac, ale że skóra jest obolała to nie pomyślałam. W sumie niedawno też że stresu zaczęły mi się napinać mięśnie na twarzy i zaciskam żuchwę niekontrolowanie.
Ogólnie masuje sobie skórę głowy właśnie, używam do tego wcierek bez alkoholu :(
@kamyczeq: może do trychologa się wybierz? nadmiar i niedobór hormonów tarczycy może pływać na skalp i może też niestety występować łysienie androgenowe, którego też objawem jest czasem taki ból skalpu. Polecam do mycia czarne mydła od Agafii :3
@kamyczeq: masuj mocno skalp, ale naprawde mocno, jakbyś chciała go rozruszać, ogólnie skalp ma nie być mocno przytwierdzony do głowy, tylko jakby ruchomy :D polecam wybrać się na jakiś profesjonalny masaż twarzy, ale typu kobido, albo marie margo, nie żaden relaksacyjny, tylko prawdziwy hardcore. Ja byłam pierwszy raz pare dni temu, zamierzam chodzić do miesiąc, na fb jest fajny profil marie margo i tam wrzuca filmiki instruktażowe, laska ma opatentowaną swoją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oszty: Jezu mam nadzieję, że nie wyłysieje ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie miałam wizyty u Endo 3 miesiące więc na kolejnej na pewno wspomnę. A próbowałaś tego cedrowego? Dla mnie było za słabe i bralabym się że to czarne też będzie