Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#motoryzacja

Chcę kupić auto, ale się za bardzo nie znam. Głównie na trasę dom-praca czyli trochę po ekspresówce i trochę po mieście, czasem jakiś wypad za granicę czy w góry. Budżet do 150 tys. Preferowałbym jakiś atrakcyjny sedan. Osobiście podoba mi się nowa #mazda3 i raczej skłaniam się do zakupu nowego wozidła z salonu, ale nie wykluczam jakiegoś fajnego uźywanego np 3-letniego samochodu. Co byście mi mircy polecili? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5e44bf8679b6c666e7bf21
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 14
OP: @prymulka95: No nie wiem, za 140k jest goła Gulia + 30k za jakieś przyzwoite opcje, tak na pierwszy rzut oka. Zewnętrzna stylistyka podoba mi się, ale wnętrze trochę surowe jak na taką kasę.
@rodorn: Myślę, że do 15k max rocznie. Teraz covid, to pewnie dużo mniej będzie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: Przejedź sie do salonu na pewno za taką kasę dostaniesz z tym silnikiem 200km grubo wyposażona , nie ma co sie sugerować cenami z oficjalnego cennika. Mi sie one bardzo podobają ale rzeczywiście można odnieść wrażenie ,że wnętrze nie jest już najnowsze , dla mnie jest bardzo fajne o wiele lepiej mi sie podoba niż to co jest w premierowych autach teraz czyli tablety na desce i to wszystko. Po
OP: @prymulka95: W pierwszej kolejności sugeruję się ceną katalogową jednak ;) Obejrzałem sobie tę Gulię na yt i na minus zdecydowanie wnętrze, dramatyczny infotainment, brak headupa i nie wiem czy twarde zawieszenie to jest coś co chcę na dojazd po typowych polskich drogach do miasta :D Na plus całkiem przyzwoita cena, dobry silnik, estetyka bryły, dość unikalne auto jak na polskie realia. Popytam u dealerów, może się uda zejść do
@AnonimoweMirkoWyznania: Za 160 masz mercedesa C clasy w sedanie z silnikiem 160km i 9 sekwencyjna skrzynia automatyczną i 3 kompletem wyposazeniowym jak ponegocjujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mercedes C klasss to auto segmentu D - duży sedan.
W podobnym wyposażeniu masz CLA ( segment C) za ok 130.
OP: @wuwuzela1: Skąd Ty bierzesz te ceny?

Najtańszy merc według cennika to Klasa A za 106k A 160 d - mułowaty diesel 12,4 do setki i manual
Klasa C 180 d manual - 136k

Mnie interesuje raczej jednostka benzynowa z automatem, a tu najtańsza opcja to C 180 z ceną 142k, więc nawet uwzględniając jakiś przyzwoity rabat 15% ma się to nijak do ceny, którą podajesz.

Ten komentarz został dodany