Wpis z mikrobloga

@worm_nimda: Znalazłem gdzieś research paper badający związek między wynikiem tego testu, a dobrostanem psychicznym(wyrażanym jeszcze innym testem psychometrycznym).
Zaciekawiło mnie to, że coś takiego w ogóle istnieje, więc wypełniłem xd
@Emerkaes: Swoją drogą ciekawe sugestie autorzy tego artykułu wyciągają:

Conclusions: Adherence to traditional gender roles is relevant to the psychological well-being of women and men, and women and men whose self-concept includes both masculine-instrumental and feminine-expressive characteristics have greater well-being.


Wyguglałem sobie "feminine-expressive characteristics" i okazuje się że są inne artykuły sugerujące to samo.
No niech mi powie, że coś nie tak jest z tymi całymi zniewieściałymi mężczyznami, jak to im
Conclusions: Adherence to traditional gender roles is relevant to the psychological well-being of women and men, and women and men whose self-concept includes both masculine-instrumental and feminine-expressive characteristics have greater well-being.


@Emerkaes: Cudnie. Ja tam mam pełen psychiczny dobrostan. Że mam cechy i "męskie" i "kobiece" w różnych proporcjach to doskonale wiem. :) Zresztą większość cech jest po prostu ludzka a ich natężenie u kobiet i mężczyzn jest po prostu troszkę