Wpis z mikrobloga

Czy jest tu ktoś kto gra na EUW i EUNE? Czy jest jakaś różnica między tymi serwerami? Mam na myśli kulturę graczy i ich poziom. Mieszkam w Anglii i grając na EUNE mój ping to około 25. Czy jest sens przenosić się na EUW?
#leagueoflegends
  • 10
  • Odpowiedz
@Antinous: dla ludzi, którzy pitolą że na EUW jest lepszy poziom niż na EUNE są zdrowo #!$%@?ęci.
Owszem, może jest różnica ale w jakiejś topce... ilu z wykopków wyszło powyżej diamentu ?
Na normalnym elo na EUW i EUNE są takie same trolle.

A jeszcze jak widzę komentarz typu: wpiłem platynę na EUW to jak diament na EUNE to mam ochotę zrobić backflipa.
  • Odpowiedz
@Antinous:
Często zadajecie sobie pytanie EUW czy EUNE. Jedni mówią, że są różnice inni, że nie ma.

IMO różni się sporo. Mam konta i tu i tu. Na Weście czasem trafi się #!$%@? Hiszpan. Nawet wiele nie kumasz i masz wywalone. Na EUNE jednak zauważysz, że #!$%@? bierze klawiaturę w obroty i chcesz nie chcesz psuje Ci to humor. Do tego dodaj kilku ruskich typu CykaBlyatMatrioszkaCCCP i co ty tu chcesz
  • Odpowiedz
@Antinous: mam podobne rozkminy, też siedzę w Anglii i wkurza mnie brak kultury na eune... a można się przenieść i potem wrócić w razie czego?
  • Odpowiedz
@Antinous: Od czwartego sezonu gram EUW i EUNE, praktycznie każde elo. Niby różnica w poziomie graczy jest zauważalna od d4, ale według mnie ludzie lepiej grają na EUW(dużo mniej troli).
  • Odpowiedz