Wpis z mikrobloga

wgl to przeglądając focie znalazłm jakiegoś selfiaka sprzed założenia aparaciku gdzie wyjątkowo było widać ząbki moje piękne ʕʔ
no i łapcie przy okazji stan obecny dla porównania



#ortodoncja #pokazaparat #pokazzeby #pokazzompki #chwalesie #zalesie #bloglajfstajlowychodtoka
Chodtok - wgl to przeglądając focie znalazłm jakiegoś selfiaka sprzed założenia apara...

źródło: comment_1600082904ZH8oIf4fA82a4ytOmSjghw.jpg

Pobierz
  • 40
w 2 lata się wyrównały?


póki co to jakieś 10,5 miesiąca
no i do pełnego wyrównania trochę im brakuje jeszcze ;/

ile kasy na to poszło?

Ile Cię to wyniosło +/-?


około 100 za zdjęcie
chyba po 1700 za łuk
200 za wizytę co 1,5-2 miesiące

@wypokk_:
Miałam aparat od grudnia 2015 do sierpnia 2017, wówczas wszystkie wizyty + założenie aparatu (nie miałam żadnych ulepszeń w stylu "niewidoczne zamki", wymiana gumek - tych kolorowych elementów - co miesiąc po chyba 40 zł) zapłaciłam 5 tysi
wymiana gumek - tych kolorowych elementów - co miesiąc po chyba 40 zł


co

zapłaciłam 5 tysi


czekaj to ile ty płaciłaś za łuki i za wizytę jak przy chodzeniu co miesiąc wyszło ci 5k xd

@maap:
no niestety ja zrobiłm błąd i nie poszłm do szczękowego prosić o szczenę chada jak niektórzy więc ryjec zdałniony mouthbreatherski dalej mam i zapewne bd mieć ;///////

@ayyy_lmao:
@Chodtok: no ja polecam operację ortognatyczną , warto od razu zagadać lekarza żeby zrobił genioplastykę (ja nie zrobiłem). Co nie zmienia faktu, że Twój aparat to i tak gigantyczny sukces i same zalety.
@Chodtok: jeśli w planie leczenia nie ma operacji, to rzeczywiście z tym aparatem nic się nie da zrobić.

Ale pytanie czy w ogóle masz wadę szkieletową. Bo to ona decyduje o zasadności samej operacji. Jeśli nie masz wady, ale chcesz poprawić linię, to można zrobić sobie samą genioplastykę. Do tego nie trzeba nosić aparatu.
Natomiast jeśli wada jest, a ortodonta tego nie wykrył, to winę ponosi ortodonta. Albo wiedział że jest
hmmm nwm wiem że mam ogólnie zajebiście krótki podbródek/szczękę i ten fragment kości szczęki pod uchem i jest on pod dziwnym kątem i ogólnie wyglądam #!$%@? i jak niedorozwinięty

@ayyy_lmao:
@Chodtok: hej nie bądź dla siebie taki surowy :(. Poza tym, co opisałeś, masz jeszcze więcej do zaoferowania, jesteś w końcu bardzo sympatycznym chłopakiem i możesz się podobać wielu dziewczynom. Zawsze możesz skonsultować się za kilka lat u kogoś innego, operację możesz spokojnie zrobić koło 30 i nie będzie z tym kłopotów.
Odpocznij sobie, uśmiechaj się dużo i bądź z siebie dumny.