Wpis z mikrobloga

@ladykagami: aha :D właśnie szukam nowego telefonu za około 1k, zastanawiałem się między motorola g8 power, redmi note 8 pro, az tu nagle wyskoczył poco no i chyba się na niego skuszę (o ile zdążę go kupić...)
@310kalorii: Właśnie mi też krąży po głowie RN8 Pro jeśli nie uda mi się zgarnąć Poco teraz, szczególnie że jest o niebo ładniejszy moim zdaniem. Mnie motorole odrzucają tym czystym androidem, do którego nie potrafię się przekonać w żaden sposób. Bo poza tym to fajne telefony.
@ladykagami: kurczę no racja Redmi dużo ładniejszy :D ja właśnie zmieniam z xiaomi mi a1 gdzie miałem czystego androida i był spoko, ale teraz chciałbym spróbować czegoś nowego, także chyba zrobię tak samo jak Ty i jak nie uda mi się kupić Poco to biorę Redmi :D
@310kalorii: Ja jeszcze ewentualnie myślę nad Samsungiem M21. Wydajnościowo trochę w tyle (i tak wątpię by zrobiło mi to ogromną różnicę), ale jednak aparat lepszy, do tego amoled i mega pojemna bateria 6000 mAh. Od zawsze jestem anty samsung, bo te ich nisko i średnio-półkowe telefony to był największy złom, a flagowce nigdy nie taniały, ale tym razem się postarali i telefon zbiera naprawdę dobre opinie.