Wpis z mikrobloga

Szukam szybkoschnącego i trwałego lakieru do paznokci, teraz mam semilaca i o ile schnie faktycznie bardzo szybko to po czterech dniach wygląda już okropnie. Możecie coś polecić? Nie chcę już hybrydy, ewentualnie jakąś dobrą bazę czy top do zwykłych lakierów też rozważę. Jest w ogóle coś vo wytrzyma tydzień?
#mirabelkopomusz #rozowepaski
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chixi: ja z tego powodu tylko hybdydy używam, juz nawet nie sledze nowości na rynku normalnych lakierów... Ale wątpię żeby coś im dorównało
@chixi chyba trudno jest coś trafić w zwykłych lakierach. Mi trochę pomagał top z Delii taki czarny. Daje efekt hybrydy. Ale nie jest hybrydą :D lakiery są beznadziejne ale top jest ok.
@k8lin: @Kajucha: ja robiłam hybrydę dobre dziesięć lat ale teraz paznokcie rosną mi bardzo szybko, odrost po tygodniu od zrobienia pod skórki jest dla mnie nie do zaakceptowania XD szkoda mi czasu na robienie hybrydy raz na tydzień, już wolę 10 minut 2x w tygodniu poświęcić na tego semilaca ;)
@demoniczna_purchawka: o dzięki, sprawdzę :)
@chixi: potwierdzam to co wyżej - Golden Rose Rich Color, łatwo dostępny, duża paleta kolorów, tani, schnie bardzo szybko, mi wystarczy jedna warstwa do krycia, jak się ktoś uprze albo lubi można dać i dwie.
Nie oszczędzam paznokci, tylko większe zmywanie czy obieranie warzyw w rękawiczkach, trzyma mi się około tygodnia. Jak byłam na manicure, gdzie był starannie nakładany i 2 warstwy, wytrzymał 2 tygodnie razem z woodstockiem.