Wpis z mikrobloga

@mithrin: wy macie jakąś schizę nazywania każdej dziewczyny per ,,p0lka"? Co jest #!$%@? xD W dodatku to pytanie jak zaczynamy rozmowy - na pewno nie od stwierdzenia z góry że jest p0lką.
  • Odpowiedz
@mithrin: ale co w tym złego, że gruba laska lubi szczupłych gości? xD
Idąc Twoim tokiem myślenia, gdyby chuda laska napisała, że lubi grubych facetów to to też byłaby #p0lka ?
  • Odpowiedz
@mithrin: no ale wiesz, niepożądana bo Ty tak mówisz? :)
Przecież są miliony ludzi dla których jest to pożądane.
"Wywalone" wymagania bo napisała, że lubi szczupłych gości?

Nie czepiam się jak coś tylko myślę, że nie do końca rozumiesz pojęcie/określenie #p0lka
  • Odpowiedz
@alakin_skajwalker: ok, niepożądane pod względem zdrowia, kondycji- jasna sprawa.
Pod względem wizualnym to zgadzam się, że ludzie raczej wolą osoby szczuplejsze ale tak jak pisałem wyżej- dla milionów ludzi na świecie jest to właśnie cecha pożądana.

Nie odbiegając od tematu to, że gruba laska pisze, że lubi osoby szczupłe nie czyni jej #p0lka
  • Odpowiedz
@xewep10: zgodzę się nie można za takie stwierdzenie nazywać kogoś #p0lka bo to jest indywidualna sprawa co kto lubi i nam nic do tego. Tak samo ja mogę napisać że uwielbiam otyłe karlice które robią fikołki i to już tylko moja sprawa dlaczego je lubię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alakin_skajwalker: tak samo jak powiedzieć że ktoś bogaty kto chciałby biednego partnera to tak samo jak ktoś biedny który chciałby bogatego, bo to jego indywidualna sprawa co lubi. Jak sam jesteś leniwą bułą i #!$%@? co popadnie to wymaganie od kogoś bycia chudym/wysportowanym zawsze wprowadza pewien dysonans
  • Odpowiedz
@S7-1500: Tylko tutaj trzeba rozpatrzyć to z innej strony, czy osoba otyła znajdzie to czego szuka? Ja wątpię, no chyba że znajdzie konesera dużych kształtów i jak wtedy będzie wymagała od tej wysportowanej/chudej osoby nie wiadomo czego to już pojawia się problem i ten dysonans.
  • Odpowiedz
@mithrin: nie widzę niczego złego w jej profilu. Wrzuciła zdjęcie gdzie widać jej ciało i napisala, że lubi wysokich i szczupłych. O gustach się nie dyskutuje. Ma prawo, żeby tacy jej się podobali.
  • Odpowiedz