Wpis z mikrobloga

@AllieCaulfield: fajna sprawa taki remont dla pociechy. Pare lat temu robilismy z różową "extreme makeover" pokoju dla chrzesnicy. Z burdelowni zrobilismy pokoj dla malej ksiezniczki (miala wtedy 5 lat). Kooperacja grana bo przyjechalismy do rodzinnego domu a wtedy calkiem przypadkiem rodzina jechala nad morze na 4 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najlepszy byl usmiech dziecka i satysfakcja z efektow( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BillyGugu: ten pokój to też "pilot program". Za nim będzie jeszcze jeden pokój. Klatka schodowa i przerobienie warsztatu na sypialnie :) dodatkowo od tego pokoju zaczynając będę instalował oświetlenie "smart". Docelowo w całym domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: też ostatnimi czasy zainwestowałem troszkę w oświetlenie smart Philipsa. Akurat zmieniliśmy telewizor, więc miałem już Ambilight. Pomyślałem, że fajnie by było zobaczyć jak działa to ze zintegrowanym oświetleniem salonu. Kupiłem hub z zestawem żarówek, dokupiłem pilota i zacząłem się bawić.

Póki co jest całkiem fajnie, oglądanie filmów robi wrażenia. Granie w gry również (pamiętam TLOU2 I obracająca się lampę gdzieś w podziemiach, która to lampa odwzorowana była u mnie) ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AllieCaulfield: z tego co się orientuję można troszkę taniej wyrwać żarówki pierwszej generacji (bez bluetootha), które i tak są ok. Startujesz sobie z aplikacji, wszystko masz podpięte pod huba i jest pięknie. Nie wiem jak w Polsce, ale tu w UK jest dość często sporo promocji. Jeżeli chcesz to jak coś się epickiego pojawi mogę dać znać. Nie wiem ile i jakich żarówek będziesz potrzebował, ale e14 I e27 wraz z