Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja: ciężko powiedzieć czy mieszaniec bo kitku jest z adopcji z fundacji, ale faktycznie ma takie charakterystyczne pędzelki :3 co do nadwodnienia- dostał ostatnio taką fontannę dla zwierzaków, żeby woda była cały czas natleniona i filtrowana. Z tego co widzę to pije normalnie cały czas, a sprzątając kuwetę nie widzę żadnych negatywnych zmian
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: dostaje w zestawie zawsze też miskę mokrej Puriny :) dostawał drogie saszetki niemieckich karm (niepamietam nazw firm, ale była wysoka zawartość mięsa), ale stało to nieruszone i zasychało, a jak otwieram saszetek czy puszkę Puriny to wystarczy chwila i opróżnia miskę xD
@Stolusznik: Ja też się meczyłem z przestawianiem swojej kotki bo z nią miałem największy problem, nie chciała jeść żadnego mokrego nawet puriny XD( ͡° ʖ̯ ͡°) 12 lat ma ale w końcu się udało i 3 moje koty naprawdę o wiele lepiej wyglądają i jakby energia im wróciła do życia.Także polecam się przemęczyć i kota xD Oprócz tego dostają też suche, chociaż niby nie powinny koty w
@Stolusznik: nie no jasne. Czaję, może jestem przewrażliwiona bo wiem ile czasu, pieniędzy i kociego zdrowia to kosztuje. Po prostu jak będziesz u weta na jakimś kontrolnym badaniu kota to weź mu sprawdź nerki ;p Nerki jak już nie są skopane w 75% to praktycznie nie dają żadnych objawów prócz własnie takich subtelnych.