Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkkali: Horizon pewnie za rok od premiery będzie już na pc, GoW 2 to interaktywny film - odpalając na yt kompilację cutscenek absolutnie nic nie stracisz, spiderman to klon batmana, chociaż nie - arkham asylum jest lepsze od nowego spidermana, a Hogwart to zawsze wyśmienicie wychodził przez lata ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liptonik: no Horizon zawód straszny dla mnie. Liczyłem, że pokażą nim co tam PS5 potrafi, a tu jednak będzie PS4 ciągnąć w dół ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@majkkali:
Horizon 2 ktore wychodzi rowniez na ps4 + 1. czesc wyszla na PC i jest sredniakiem - POTEZNY EKSKLUZIF
God of War 2 - 1. czesc glownie opierala sie na calkiem spoko fabule ale sam gameplay był monotonny i nudny, przez 100% gry robiles ciagle to samo i walczyles w kolko z tymi samymi przeciwnikami.
Nowy spiderman - to wcale nie nowy spiderman tylko mini czesc/dlc do poprzedniego spidermana i
@majkkali: Howart nie będzie na wyłączność
@greedy_critic:

Horizon pewnie za rok od premiery będzie na pc

Nie będzie. Poprzedni horizon był tylko po to żeby napalić na zakup sequela już na ps5

GoW 2 to interaktywny film

Teraz już wiem że to słaby troll

spiderman to klon batmana

Równie dobrze można powiedzieć tak o wielu innych grach w różnych gatunkach co wcale im nie ujmuje.

arkham asylum jest lepsze

No
@krzywy_kanister: Nie mówie że kto zrobił konkretnie remake bo to wiadomo że bluepoint tylko kto jest twórcą tej gry jako takiej. Sony finansowało też No Man’s Sky i co? Że o Death Stranding nie wspomnę które od początku było też wiadome że to tylko czasowa wyłączność. I tak uważam że bloodborne na PC jest prawdopodobne a przynajmniej bardziej niż gry takie jak spiderman czy gow które to gry zrobiły wewnętrze studia
@krzywy_kanister: Kolego teraz to ty sobie dopowiadasz ignorując to co napisałem. Zupełnie teraz napisałeś od czapy ignorując wszystko w sumie co napisałem. A konkretnie to że jak gra jest finansowana przez Sony ale nie jest robiona przez wewnętrzne studio to wcale nie znaczy że nie wyjdzie na PC.