Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, mam taki problem jestem z dziewczyną już rok, tylko, że ona ma kolege, który nie ukrywa, że chciałby z nią być, teraz już jej mówi, że nie, ale jakoś nie wierze. Ostatnio zauważyłem u niej na telefonie, że pisała do niego kochany, w sensie taki zwrot. Zawsze mówi mi, że to tylko kolega, i jakby chciała to by była z nim nie ze mną. Zna go dłużej niż ja ją, ok rok czasu więcej. Osobiście bardzo mi to przeszkadza. Czuję się zazdrosny. To ze mną jest coś nie tak. Dodam, że chadem nie jestem, raczej przeciętny chłopak nie wysoki. Mam się pozbyć jakoś zazdrości? Nie wiem za bardzo co robić, zaraz powie, że podglądam jej wiadomości. Ze mną jest coś nie tak? Powinienem być zazdrosny? #zwiazki #rozowepaski i może trochę #bluepill.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f64a574f49ad326e7b1a221
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałam kiedyś podobną sytuację – mój były miał koleżankę, którą się w nim zakochała, potem niby odkochała, ale cały czas mieli kontakt – co ukrywał przede mną - i nic sobie z tego nie robił. Uważał, że to ja przeginam i robię niepotrzebne problemy. Na szczęście nie jesteśmy już razem. Jeśli Twoja dziewczyna nie widzi w tym problemu i nadal ma zamiar prowadzić relację na tak bliskiej stopie, to radzę
PotężnyChrabonszcz: W sumie, to ja nie oczekiwałbym zbyt wiele po tej relacji. Równie dobrze możesz wyskoczyć jej z podobnym tekstem, że w sumie to masz koleżankę i jakbyś chciał, to byłbyś z tą koleżanką, a nie z nią. Sam ten tekst jest dostatecznie krzywy, iż jedyną reakcją jest machnięcie łapą na tą relacje.
Zazdrość jest generalnie niszcząca i nigdy nie słuchaj kobiet w tej kwestii, a już na pewno ich rad,
AnonimAnonimowicz: Tak jak ktoś wyżej zaznaczył. Nie słuchaj rad typu "powiedz jej, że jesteś zazdrosny", albo "postaw warunek, albo Ty albo on". No chyba że chcesz zakończyć tę relację szybciej i wychodząc na typowego zazdrosnego płaczka. Dziewczyna nie powinna powodować zazdrości u faceta, a skoro to robi to coś jest nie tak. Jeśli chcesz jej coś powiedzieć, to przemyśl co robi źle: Utrzymywanie kontaktu z facetem który chce z nią być.
@AnonimoweMirkoWyznania miałem bardzo podobny problem, poradziłem sobie w ten sposób właśnie streszczając dając ultimatum. Dziewczyna sama by nie chciała żebyś ty mial taka relację z koleżanką i to jest odpowiedni argument. Musisz wybudować u swojej dziewczyny taki fundament że nie może cię stracić. Nie może być zdania że jak nie ty to inny. Wtedy stawiasz kawę na ławę i mówisz co myślisz, uważam że technika "wszystko na jedną kartę" jest dobra. Jasne