Wpis z mikrobloga

Fajne jest to #fallguys () Szkoda tylko, że tylko z raz udało mi się dojść do 4 poziomu, ale może jeszcze będzie lepiej xd

Jednak na dłuższą metę może się nudzić, więc wszystko od developera zależy co się z tą grą stanie. Muszą myśleć o dodawaniu nowych konkurencji albo map. A chyba całkiem sporo osób kupiło, więc jest nadzieja, że tak będzie.
Imo pomysł na prawdę super, imo może być takie drugie Rocket League, nawet widać pewne podobieństwo, bo gra zyskała popularność po dodaniu na premierę do PS plusa.

Ale jednak 72zł na steamie to trochę za dużo, pubg chyba coś koło tego kosztowało na premierę. Akurat ja kupiłem na tureckim steamie, trzeba założyć nowe konto steam mając odpalonego tureckiego vpna ( może być hola do chromee'a), potem trzeba kupić 2x gift card po 20tl bo gra kosztuje 38. Np. ja kupowałem za 23zł z hakiem na mtcgame.
Za takie pieniądze na prawdę fajna gierka, przynajmniej na razie dopóki się nie znudzi. Za 70zł trochę jednak za drogo imo.
  • 4
@Mysciak: nowy sezon w tym mapki/skiny w przyszłym miesiącu, mi się bardzo podoba. Po przegraniu 25h jestem w finale calkiem często, ale jeszcze swojej korony nie zdobyłem.