Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Ja piernicze myślałem że ze snami F1 to jakieś żarty mirkow były ;o

Śniło mi się że Kubica Alfa na nowym torze w bahrajnie wykręcił czas dnia po czym wyszedł, dał cugowskiemu żubra I jakiegoś sikacza do plecaka . Również śniło mi się że jedna nitka była wąska na jedno auto. Oraz że Ferrari startowało z taśmy montażowej xD

Potem patrzę na scoreboard i... Dla Red Bull jeździł Paul Pogba xD

#f1 #powrutcontent #kubica #urojeniapowrutoidalne #sny
  • 6
@TymRazemNieBedeBordo: Mi się ostatnio śniło że budzę się rano w sobotę. Wchodzę na wykop poruszenie na tagu bo Kimi zachorował i Kubica już jedzie z DTM-u na tor. Eleven zapowiada że Borowczyk będzie komentował z Sokołem. W mediach poruszenie. Mija godzinka, dwie i jakiś dziennikarz wrzuca na TT rozmazane zdjęcie Hulkenberga w stroju Alfy. Chwile później inny pisze że już w piątek wieczorem było wiadomo że Kimi nie pojedzie i Vasseur
Mi sie kiedyś śniło, że Kubica wrócił, jeździł białym bolidem i był ostatni. Wyścig odbywał się na moim osiedlu między blokami. Było to parę lat przed powrotem i niestety odczuwałem w tym śnie taki sam żal jak później w rzeczywistości. A ostatnio śniło mi się że siedzę z Hamiltonem i jeszcze kimś w jakimś mieszkaniu i mówię mu że w mojej opinii jest najlepszym kierowcą w historii, a on na to że