Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mam problem z rejestracją pojazdu z holandii. Moze ktos z was przechodzil to samo co ja i cos doradzi.

Chce zarejestrowac motocykl z Holandii: mam stary papierowy dowod rejestracyjny i drugi, wydawany po 2014 roku tzw. Deel II. Wydzial komunikacji (po godzinie dzwonienia, tygodniu czekania na audiencje i 2 godzinach stania w kolejce) (°° twierdzi ze nie moge zarejestrowac pojazdu z holandii majac stary dowod, musze miec nowy, plastikowy z chipem. Motocykl jest z 1981 roku i nigdy nie mial takiego dowodu. Sprzedawca mowi ze caly czas sciaga pojazdy ze starymi dowodami i nie bylo z tym klopotow, normalnie rejestruje je w jego miejscowosci.

Moze jakis dobry mireczek cos doradzi? Ktory rabin ma racje?

#holandia #niderlandy #motocykle #samochody #rejestracja
  • 10
@mocarny_knur: Też rejestrowałem motocykl z Holandii, rok produkcji 1983. Miałem jeden dokument A4 zielona kartka i drugi chyba dowód rejestracyjny, trochę większy niż nasze dowody. Wszystko przetłumaczone i nie było problemu z rejestracją.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziekuje za pomoc mireczki. Jak moj wydzial nie przyzna sie do bledu to bede rejestrowal na sprzedawce w innym miejscu i przerejestruje pozniej na siebie (,)