Wpis z mikrobloga

Ale mnie boli szczęście innych, szczególnie tych którzy za młodu coś mi zrobili. Przeglądam instagram i widzę jak fajnie im się żyje, i są szczęśliwi. Gdyby tylko była okazja to oddałbym im z nawiązką, żeby też pocierpieli. Nie rozumiem ludzi, którzy przebaczają, przecież to oznaka frajerstwa i słabości. Najśmieszniejsze jest to, że jak się mijamy na ulicy to się ze mną witają jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło. Pewnie myślą, że wszystko puściłem w niepamięć.
#psychiatria #feels
  • 10
@PapaForge: czlowieku ja jedyne co czuje to nienawiść, na szczęście charakter przez te wszystkie lata mi sie unormował tak, że obecnie ludzie mnie mają za swojego, a nie za spierdona jak tutaj na popularnym tagu co boi się wyjść po bułki z fobią społeczna mimo że #!$%@? umiem w relacje społeczne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felixu: dokładnie tak jak napisał @motyVVanitas:

90% pięknych zdjęć w social media jest upozorowanych, pod publiczkę, tylko żeby się pokazać i pochwalić a rzeczywistość jest całkowicie inna po ich stronie. Smutne jest to że ludzie robią szpagaty i wyginaja się w pół dla tej idealnej fotki gdzie będą wyglądać szczęśliwie pięknie itd żeby się pokazać i dostać lajka.

Nie boli Cię szczęście innych, tylko boli Cię fejk szczęście uwiecznione na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Felixu: osobiście polecam usunięcie instagrama. Byłam takim scrollowaczem i karmiłam się tym co ludzie tam wstawiali i wcale nie czułam się lepiej. Od czasu jak go nie mam czuje się o niebo lepiej i spędzam czas bardziej produktywnie. Teraz jak już gdzieś idę to nie myślę o miejscu pod kątem fotek tylko spędzenia fajnie czasu. Nie namawiam, ale seria warto spróbować!
Brat mojej różowej jest psychiatrą i podziela opinię, że social media to kłamstwo i kreowanie "ja idealnego". Ma pacjentów w ciężkiej depresji, z lękami, poczuciem wstydu i niskiej wartości. Jako, że internet to dobre źródło informacji, czasem przegląda profile na FB czy insta swoich pacjentów ( ͡º ͜ʖ͡º) Niemal każdy z nich ma Instagram i tam prezentuje zgoła odmienne życie - znajomi, szczęśliwy związek, podróże, firmowe ciuchy,