Wpis z mikrobloga

Dzień dobry. Druga część ze spóźnialską. Link do części pierwszej. Rozmowa właśnie trwa więc do niczego jeszcze nie doszło. Czy dojdzie? Może.

Krótko:
Można? Można.
Dotarło do pani z kim tańczy? Dotarło.
Dziękuję.

Żołnierze Stulejkomando i Spermdywizji proszeni o złożenie broni i zaprzestanie stawiania oporu.

Chciałbym jednak zauważyć pewną tendencję, przejawiającą się w komentarzach, która mnie zaciekawiła.

Liczba niebieskich i różowych pasków, którzy stanęli w mojej obronie jest mniej więcej równa. Natomiast znaczna mniejszość różowych i znaczna większość niebieskich mnie ganiło, wyzywało i mnie obwiniało.

Jeśli zliczyć obie grupy i ich przedstawicieli ze względu na płeć to jedna przejawi się stosunkiem bliskim równowagi z lekkim odchyleniem, druga grupa charakteryzuje się ogromną dysproporcją.

Czy to stąd się biorą dysproporcje na rynku towarzyskim? nie wiem, choć się domyślam.

#tinder
G.....z - Dzień dobry. Druga część ze spóźnialską. Link do części pierwszej. Rozmowa ...

źródło: comment_1600607251LCyU5wuWjo4RJerkio7nT1.jpg

Pobierz
  • 119
@Ganicjusz: do przewidzenia. Jakbyś się z nią spotkał wtedy to może miałbyś to samo ale już na tym spotkaniu. Mówiłem że bedzie chciała Cię udobruchać. A z drugiej strony mogłaby wywalić parę. Jeżeli jesteś zakolak to kim jest niby ta dziewczyna?
@Ganicjusz: bardzo ładnie. Pierwszy krok do bycia szanowanym, to szanowanie samego siebie. Jestem natomiast ciekaw co będzie dalej, bo z jednej strony bardzo ładne zaakceptowanie swojego błędu, a z drugiej strony trochę jest to dziwne, że chciała tak bardzo po raz drugi. No chyba, że jesteś ładniejszy niż myślisz.

Tak czy inaczej, wołaj po spotkaniu, bo to ciekawe.