Wpis z mikrobloga

Kawuś, #!$%@? mać, który ty dom ze mną budujesz? Dlaczego ty małpo nie wiesz jak ustawić pręty do zespawania pod stopy kominowe?

Łatka wibracyjna spoko loko, zjechała gopro w 8 minut ze 100%, no wiadomo gopro #!$%@?, ale ale ale mitomanie kochany wrzuć nam nawet krótki urywek jak to wyglądalo :D to lepiej jest wrzucić w odcinek 10 minut jak głaskasz betonik packą :D

Po tym jak opowiada o betonie to słychać że napisał doktorat na ten temat :)

#lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy
  • 9
@sskowron: też mnie to #!$%@?ło a jeszcze Shrek powiedział - pierwszy raz to robię - to samo było jak mu naostrzył łaty do wbicia jak kredki

no i mnie #!$%@?ło jeszcze jak pojechali specjalnie na kawę bo nie będą czekać na pompę do betonu a później znowu autem do domu po koszulkę do betonu, no zazdroszczę człowiekowi, że jego auto spala wodę

wyszło nowe hero 9, może liczy, że mu ktoś
@Ghuthek: ja przyznaję, że byłem jego wiernym widzem, wręcz jak myslałem o budowie to tylko i wyłącznie jego projekt. Chyba na szczęscie po trzech latach oglądania w końcu przejżałem na oczy i widzę że to mitoman, człowiek który ma wiedzę ale przy tym kręci, ŻADNEJ krytyki nie potrafi przyjąć, dostałem shadowbana za napisanie, że 10 reklam to \za duzo na 60 minut materiału :D

Świetny mem, łap ode mnie :)
Pobierz
źródło: comment_1600633884SxcTaJkG8tr8XPp7llEp5q.jpg
@astri: Ty naprawdę nie widzisz jaki masz ból dupy??? Ty to nazywasz krytyką? Robisz z siebie idiotę z każdym wpisem, wyciągasz jakieś argumenty z dupy i na siłę próbujesz typa ośmieszyć. Swoją drogą poświęcasz sporo czasu na oglądanie kogoś kogo tak bardzo nienawidzisz. Nie lepiej spotkać się z kolegami shadowbańcami i posmyrać się po fiutkach?