Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szawagier: to można sobie bez problemu wybrać miasto zdawania? Bo teorię zdawałem w Warszawie ale chętnie praktyczny zdałbym u siebie w rodzinnym mieście, z tym, że już się zapisałem w Warszawie...
  • Odpowiedz
generalnie otwierasz sobie mapkę rządową, i wybierasz ośrodek jaki chcesz bo teraz zapisy online, ale troche mija się to z celem, skoro jazdy z kursu były w mieście, jednak pewniej i trasy się zna, większa szansa zawsze... nie spodziewałem sie takiego kosmicznego terminu, szkoda gadać
  • Odpowiedz
@Elektryk_Bez_Pradu: odświeżaj co parę godzin w godzinach pracy urzędu stronę, bo pojawiają się czasem nowe terminy. Boty i idioci rezerwują i potem wraca w obieg. Sam tak miałem. Egzamin jakieś 10 dni od zapisów. W sierpniu miałem pierwsze jazdy, od ponad tygodnia mam już prawko odebrane
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: możesz w jakimkolwiek ośrodku w Polsce, bez względu na to gdzie zdawałeś teorię, ośrodek po prostu przekazuje twój pkk do innego.
@Elektryk_Bez_Pradu: ja finalnie zdawałem we Wrocławiu, ale jazd po mieście i na strefie miałem tylko godzinę xd w każdym razie dla przykładu w takim Miliczu gdzie jest kilka ulic na krzyż, myślę że byłoby łatwiej nawet jak się tam wcześniej nie jeździło. Wystarczy przyjechać parę godzin przed egzaminem
  • Odpowiedz