Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Przejrzałem na szybko, że ogólnie polecacie serwis telefonów w Piasecznie CCS. Mam problem z moim redmi 4a taki, że po upadku na ziemię jakieś 1/3 ekranu nie reaguje na dotyk. Wyświetlacz ok, widać lekkie rysy jedynie. Wysłałem im telefon w celu odpłatnej naprawy, ale dziś kurier go przywiózł, a z dołączonego raportu wynika, że nie naprawią go, bo "nie pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji". Ktoś wie dlaczego to problem? Dołączam skan
#ccsonline #xiaomi #redmi4a
Coolm4x - Hej Mirki,
Przejrzałem na szybko, że ogólnie polecacie serwis telefonów w ...

źródło: comment_1600786852IF3rnEnLdb5NOzQgXNEuuU.jpg

Pobierz
  • 6
@Coolm4x: malo kto go poleca, ale to jest po prostu autoryzowany serwis xiaomi w Polsce.

Odpowiedz mnie dziwi, bo ty nie chcesz go naprawiac w ramach gwarancji tylko zaplacic. Moze zadzwon do nich i zapytaj wtf.

Moglbym ci polecic micentre z wroclawia, ale podstawowe pytanie czy oni beda mieli ekran do twojego telefonu.

Poza tym zastanow sie czy ma to sens, bo koszt naprawy przewyzszy aktualna wartosc tego telefonu.

Jesli bedziesz
@Coolm4x: w kazdym razie mam na mysli ze to CCS jest serwisem autoryzowanym i nie biora na naprawy gwarancyjne telefonow z innych dystrybucji, dlatego moze im sie cos poejbalo i mysleli ze za darmo chcesz naprawic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Coolm4x: jestem ciekaw czy naprawa przypadkiem nie będzie warta więcej niż ten telefon. A co do samego serwisu to polecam bo miałem Xiaomi Mi 9 6/64, padło bezprzewodowe ładowanie i za darmo wymienili mi telefon na Mi 10 5G 8/256 ()