Wpis z mikrobloga

z takich przemyśleń, to powiem wam jeszcze, że ostatnio kolejny raz się przekonałem, że mimo złej opinii, jaką ten portal ma, spotkać tu można naprawdę interesujące osoby, które służą pomocą i dobrym słowem. serio, żeby na tym serwisie czuć się samotnym, to trzeba mieć po prostu do tego talent. nigdzie w realnym życiu nie poznałem tak interesujących osób jak tutaj. sfiksowanych - to fakt, niemniej interesujących. i pomocnych. i dobrych.
  • 22
@ErrAolo: patrząc na twoje nastawienie, to jestem święcie przekonany, że więcej wnosi na ten portal od ciebie. i to nie była obraza w twoim kierunku, to suche stwierdzenie faktu. z wami wykopki często jest taki problem, że staracie się sprowadzić innych do swojego nienawistnego świata, bo wydaje się wam, że to jedyny słuszny pogląd. problem jest taki, że każdy was unika, bo nienawiść nigdy nie zjedna wam kogokolwiek.
@atteint: Sam często śmieszkuję, że to portal z pedofilą, patostreamami i wielbicielami Leona Degrelle'a, ale jednak... to nie do końca prawda. Ot Wypiek to dość plastyczne narzędzie, można tu szczeznąć nad Kononowiczem i Danielem Magicalem, a można też miło zmarnować czas. Co więcej, czasem można zmarnować tu czas pożytecznie.

@ErrAolo: Ja się przemęczał nie będę — polecam tych, których sam obserwuję.
@OjciecMarek: mnie to bawi, ale i niepokoi jednocześnie.
razem siedzą tu ludzie, którzy co noc narzekają na swoje życie i to, że są samotni, a jednocześnie obok nich inne osoby poznają nowe, albo ogólnie jakoś się rozwijają. i nikt nie może powiedzieć, że jedni mają lepiej, a inni gorzej, bo wszyscy tu startujemy z tej samej pozycji - anonimowego nicku.
cóż, nawet na mirko się sprawdza, że każdy jest kowalem własnego