Wpis z mikrobloga

A pamiętacie te posty idiotów na fecbuku z marca i kwietnia? "Zostaje w domu" "siedź na dupie"?
Albo te video wygłupy gwiazd ze swoich ogrodów/domów. Nawet w dobie wymyślonej pandemii nie mogli obejść się bez atencji. Pozamykane lasy hahaha lasy #!$%@? co za głupi naród. Jaki to był czas obłędu. Nikt się nie przyzna że dał się tak oszukać
#koronawirus
  • 29
@Jebwleb: pamiętamy, ale wtedy jeszcze wszyscy mysleli, że ten wirus masowo zabija. Teraz wiadomo o nim dużo więcej, więc ludzie przestali się bać i zaczęli mieć masowo #!$%@? na epidemię. Jest odbicie w druga stronę, więc w listopadzie-styczniu będzie powtórka z rozrywki. Tylko lasów nie zamkną i gospodarki, bo straty byłyby większe niż korzyści z redukcji liczny chorujących.
Jest odbicie w druga stronę, więc w listopadzie-styczniu będzie powtórka z rozrywki. Tylko lasów nie zamkną i gospodarki, bo straty byłyby większe niż korzyści z redukcji liczny chorujących


@Squatlifter: Czyli jaką powtórkę z rozrywki masz na myśli skoro nic nie zamkną?
@Morritz: Pamiętam, choć z Play już się rozstałem przed tą akcją to była całkiem fajna marketingowo choć wiele opinii czytałem że 3 dnia ludzie nie mogli potwierdzić przez różne błędy i tych GB nie dostawali...
@Pieniek1991: Pamiętam, to głupie potwierdzenie że w domu jestem żeby dostać darmowe GB xd. To chyba w maju było? Akurat wtedy też zaczęto rozluźniać restrykcje i więcej osób właśnie zaczęło wychodzić z domu. Sama na jednym wyjeździe klikałam, że jestem w domu( ͡° ͜ʖ ͡°) o absurdach tej całej pandemii to możnaby książkę napisać