Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Proszę tylko bez wyżywania się na mnie, bo to mój serio problem
Jestem dziewczyną. W okresie dorastania szybko urosłam, urosły mi piersi, dostałam rozstępów. Poźniej przytyłam, ale niedużo, brałam też leki, które dowaliły dodatkowe rozstępy. Teraz wagę mam w normie, ale rozstępy pozostały. Rezultat tego wszystkiego jest taki, że mam rozstępy na całej pupie, na wewnętrznej stronie ud aż do kolan, z tyłu nad i pod kolanami, na piersiach, na brzuchu poniżej pępka, w pachwinach, a nawet na rękach koło pach (ale po dwa). Niektóre są grubsze, niektóre są cienkie (na pupie są cienkie, ale dużo ich), niektóre są białe, niektóre sinawe, jedne głębsze, drugie płytsze. Ja je widzę bardzo, chociaż to zależy od światła. Zanim mnie zlinczujecie, powiem tylko, że tabletki na skórę i kremy nic nie dały (chyba, że zapobiegłam im w większej ilości, ale tego się nie dowiem). Wydałam też sporo kasy na zabiegi, ale one średnio pomagały. Mam z nimi problem. Wstydzę się swojego ciała, wiem, że nie wyglądam jak moje koleżanki, tylko jak kobieta po porodzie. Bikini na plaży odpada, basen też. Nie widzę rozstępów u innych dziewczyn, ze znanych ludzi też nie bardzo. Chciałabym zapytać, czy to odrzuca facetów i obrzydza, bo mnie to napawa obrzydzeniem i przykro mi, że akurat mam taką skórę. Moja ciotka urodziła dwa lata temu bliźnięta, miała ogromny brzuch i dużo przytyła i nie ma na brzuchu ani jednego rozstępu.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f6b1f40f49ad326e7b1ae07
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 26
Niebieski: Zależy kogo spytasz. Mnie zupełnie to nie przeszkadza ale pewnie znajdzie się ktoś komu będzie. Ja wiem, że to dla Ciebie duży kłopot ale serio nic nie poradzisz więc postaraj cieszyć się życiem. Jak ktoś zareaguje źle tylko dlatego, że masz rozstępy to olej typa i tyle. Wielu facetów pewnie nawet nie zauważy dopóki im nie pokażesz.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

c724d0cf97: @wchodzacy_w_przegryw: nie pokaże, nie mam odwagi
@InterferonAlfa_STG: wydałam kupę szmalu na laser, ale przy mojej skórze daje średnie efekty. Najlepiej podziałał na różowe, świeże, są mniej wiidoczne. Na stare jest obojętny. Piszą w internetach, że można rozstępy usunąć całkowicie, ale to bullshit. Lekarze mi powiedzieli, że to ubytek w tkance łącznej w głębi skóry właściwej i jakaś blizna zostanie zawsze. Ciekawe, czy można stosować też jakieś kwasy na