Wpis z mikrobloga

Jaką kupić pułapkę na myszy? Szkodniki żrą mi kable w garażu i srają na siedzenie pasażera ( ͡° ʖ̯ ͡°) 100% hetero hir, ale trochę #!$%@? bo tradycyjne pułapki mnie nieco odrzucają, a te "humanitarniejsze" elektryczne do nabycia w castoramie to można przyrównać do działania policji san francisco z lat 20 #pdk

Raz miałem kiedyś tą najpopularniejszą "żywołapkę", ale te dzikie huncfoty są za sprytne- jedzenie ze środka #!$%@?, a myszy nie ma xD

Są może jakieś środki odstraszajace które działają? A może się nie przejmować i stare myszy #!$%@?ć prądem?
#zwierzaczki #gryzonie #ogrodnictwo #szczury #myszy #szaramyszkadlaanonka
  • 11
@Niewiemja: tja, a potem smród zdechłych gryzoni najlepszy xD
@ayyy_lmao: mam kota, ale to domowa poducha co tylko żry, leży i puszcza bonczury, do tego garaż mam 500m od domu. Nie będe zamykał kota na noc w garażu.
@Niewiemja: ale pułapkę z martwym gryzoniem to wezmę i #!$%@?, a z doświadczenia wiem że "mumifikacja" trutką działa może w suchym domu, ale nie we wilgotnym garażu. Do tego garaż zawalony gratami i weź tu szukaj kilkucentymetrowego denata.
@Plp_: Ja od kilku lat mam do okoła domu kilka karmników deratyzacyjnych w których mam kostki z trutką i działa.
Czasami jak jest bardzo deszczowy okres to kostka zawilgotnieje ale myszy i tak to jedzą.
Jeszcze są trutki w płynie którymi można nasączać chleb,mieszać z twarogami itp ale to ryzykowne bo jakiś kot albo pies może zjeść.