Wpis z mikrobloga

Film o milfie która jest prawniczka pomagającą nieletnim ofiarom molestowania, ale która sama kiedy tylko może rucha się z nieletnim sebkiem chadem za plecami męża bogatego cucka który cały ten burdel utrzymuje. Film doceniony przez krytyków, a dla koneserów #milf dosyć realistyczne sceny zbliżen.
#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #filmnawieczor #dania #film
Niski_Manlet - Film o milfie która jest prawniczka pomagającą nieletnim ofiarom moles...

źródło: comment_1601021751ne5ikRYWHOyAPYZ0pdFAiP.jpg

Pobierz
  • 34
@Niski_Manlet:

pomagającą nieletnim ofiarom molestowania, ale która sama kiedy tylko może rucha się z nieletnim sebkiem


Ale widzisz w ogóle różnicę pomiędzy molestowaniem/gwałtem a seksem za zgodą obu stron?
Wiem że dla przegrywów to abstrakcja ale nieletni ludzie zazwyczaj normalnie uprawiają seks i nie jest to nic złego ani dziwnego.

Sama mając 21 lat uprawiałam jakiś czas temu seks z 16-latkiem i jeżeli obie strony są zadwolone to nie widzę w
jednocześnie czerpać profity materialne od stałego beciaka


@Niski_Manlet: xD A skąd wiesz kto kogo utrzymuje w związku? Może mąż jest bezrobotny, a żona programistka 15k?

Za każdym razem zadziwia mnie jak wąskotorowe wyobrażenie i postrzeganie świata mają wykopki :)
xD A skąd wiesz kto kogo utrzymuje w związku? Może mąż jest bezrobotny, a żona programistka 15k?

Za każdym razem zadziwia mnie jak wąskotorowe wyobrażenie i postrzeganie świata mają wykopki :)


@sowiq: Bo rozmawiamy tu o konkretnym filmie w którym mąż był tym bogatszym? Zresztą chciałbym zobaczyć jak rozkładają się proporcje związków gdzie to kobieta jest znacznie bogatsza w stosunku do tych gdzie facet jest znacznie bogatszy. Myślę że w 95%
Bo rozmawiamy tu o konkretnym filmie w którym mąż był tym bogatszym?


@Niski_Manlet: myślałem, że odnosisz się do komentarza @sweet_dream99

Myślę że w 95% przypadkow to facet zarabia więcej.


Prawdopodobnie coś koło tego, choć strzelałbym niżej - 80-85%. Tak czy siak nie jest to 100%, więc niemądrym jest generalizować na całe 100%. Bo przez takie komentarze wychodzisz na frustrata ¯\_(ツ)_/¯
@sowiq:

Prawdopodobnie coś koło tego, choć strzelałbym niżej - 80-85%. Tak czy siak nie jest to 100%, więc niemądrym jest generalizować na całe 100%. Bo przez takie komentarze wychodzisz na frustrata ¯_(ツ)_/¯


Na stwierdzenie ze ludzie maja po dwie nogi rowniez reagujesz wtracajac, ze sa ludzie ktorzy jednak nie maja dwoch nog, wiec "nie jest to 100%" i nie mozna generalizowac?
D.....m - @sowiq: 
 Prawdopodobnie coś koło tego, choć strzelałbym niżej - 80-85%. Ta...

źródło: comment_1601037769WJJFfyYYKPx5I7uz9jPKuP.jpg

Pobierz