Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#!$%@? straciłem węch i troche smak ( _) zaczynam się niepokoić. Czy przy jakimś zapaleniu zatok jest to możliwe? Nie mam zatkanego nosa ale nie odczuwam zapachów.

Czytałem też że utrata wechu lub smaku to moze być objaw koronki, miałem też ból oczu (zapalenie spojówek? Lub od zatok). Nie mam goraczki.

#pytanie #koronawirus
  • 24
@MrFisherman: Dzwoń do lekarza i załatw sobie test. Takie objawy miała moja luba. Zero kaszlu gorączki tylko utrata węchu i jeszcze ból głowy od czasu do czasu.
Daj znać znajomy i załatwiaj test. Siedź na tyłku, nigdzie nie łaź, zero kontaktów również z rodziną -rodzina też juz może byc zainfekowana to też niech nigdzie nie łazi.
Mocne wietrzenie mieszkania i osobne ręczniki aby na rodzinkę nie przeszło.

Możesz z rodziną brać
@MrFisherman: Utrata węchu? Kilka tygodni. Ale są tacy co mają kilka dni a i tacy co kilka miesięcy.
Moim zdaniem na 99% masz koronę - załatw sobie test i ludziom z którymi miałeś kontakt daj znać bo jeszcze na weekend ktoś do babcię i dziadka pojedzie i na tamten świat nieświadomie wyśle.

Tyłek na słońce albo zamów sobie witaminę D. Ale juz z domu nigdzie nie wychodź, rodzina też.