Wpis z mikrobloga

Są tutaj jacyś udziałowcy Carbon Studio? Wahania kursu na tej spółce są dla mnie zagadką. Może inaczej - wzorzec naszej nielogicznej giełdy. Pozytywne info - leci. Brak info - rośnie.

Pewnie po publikacji zwiastuna Warhammera poleci na łeb.

#gielda
  • 4
@Gluptaki: Po czerwcowej premierze kurs szedł w dół. A to pozytywne info, że gra się szybko zwróciła i już na siebie zarabia.

Jedyny rajd po pozytywnej informacji, to o przejściu na główny parkiet. Przy pozostałych informacjach powolny spadek.

A od dwóch tygodni dlaczego spada, skoro wszyscy wiedzą, że na dniach trailer?
@bury_mis: po Dark Times były spadki? Przecież kurs wywindował pod tą premierę aż miło. z 27 zł do ponad 60 skoczył. To samo z planami przejścia na główny parkiet. Teraz masz standardową korektę (szczególnie dla tej kapitalizacji i P/E) i brak ruchu na papierze. Przecież co to było dzisiaj, 15 transakcji? O wartości 15k? To jest śmiech.

Jeśli trailer wygeneruje trochę ruchu to skoczy popyt, więc i cena wzrośnie. To samo
@bury_mis: z takimi rozkminami to na bankiera byś się nadał :) tak jak napisał @Giuptaki - kurs wyskoczył na ponad 50 i imho nie miał powodu tego przebijać. Co do infa nt. zmiany parkietu to ten wystrzał był kompletnie nieuzasadniony - przeszukaj sobie wiadomości archiwalne, gdzie spółki ogłaszały, że planują przeskoczyć z NC na GPW. Podpowiem Ci, że ja to zrobiłem i patrzyłem na takie rewelacje sprzed 2-3 lat i nie