Wpis z mikrobloga

Jak z każdą wojną konsolową nad tymi dwiema małpami siedzi na fotelu reprezentant rasy panów i się z tego śmieje

1080/60, a u nas 4K/30! Lepsze to, lepsze tamto! U nas 2 TFLOPS więcej!


U nas lepsze pady, a nie bo u nas! U nas działa ta kierownica, a u nas tamta!


U nas są exy takie, mamy Horizona! A u nas mamy Forze i Gearsy!


U nas jest Gamepass i nowe gry w cenie abonamentu! A u nas jest PSNow niedostepne w polsce.


U nas mamy takie usługi sieciowe! A u nas też można grać przez internet tylko trzeba zapłacić.


U nas będzie darmowy upgrade gier! A u nas będą tylko nowe gry! U nas cyberpunk bedzie za rok chodził lepiej!


Kompatybilnośc wsteczna bedzie i mozna grac w stare gry! A u nas też można, tylko ze akurat nie we wszystkie!


Osobny guzik na padzie share/create, bedzie mozna robic screena i wyslac go znajomym !


U nas 299! A u nas 349 i wcale nie jest slabszy jak u was!


#ps4 #ps5 #xboxone #xboxseriesx #gry #pcmasterrace
Mruvek - Jak z każdą wojną konsolową nad tymi dwiema małpami siedzi na fotelu repreze...

źródło: comment_1601030100DyIgXymBebo4duUkEzxWCR.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Dante27: No własnie to, ze Ci użytkownicy PS4 chcą grać w exa PC i nie uważają go za gówno tak jak starasz się sugerować.
https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc/filtered?sort=desc sprawdź sam. Co bym nie napisał to powiesz "to? to jest gówno" xD
@nofink: Pokaż mi w co nie zagram w 1080/60 na moim biednym GTX1060, juz nie mowiac o innych z nowszymi kartami .mordeczko, jak już znalazłeś ten wpis to widziałeś że wymieniłem kartę
  • Odpowiedz
@Mruvek: a ten budżetowy Ryzenek już masz? xD
A co do gpu, przecież ty tej karty nie masz.

Jasne że mówimy o możliwościach platformy, a to że jej nie masz i nigdy na oczy nie widziałeś 4k i dużego frameratu bawi podwójnie xD
  • Odpowiedz
konsola 1349 zł vs PC za 8000 seems legit


@Policjant997: a co mnie interesuje, że biedni ludzie muszą kupować konsolę a potem być ruchanym na abonamentach do gry w sieci i cenach samych gier xD?
  • Odpowiedz
@nofink: No ale co ja mam do tego xD Ja wyśmiewam prześciganie się na zalety którą każdą poza ceną zjada PC. Nie muszę mieć RTX3090 żeby to wiedzieć. Nawet nie muszę mieć w ogóle PC.
Chyba dalej nie rozumiesz o czym pisze.
  • Odpowiedz
No własnie to, ze Ci użytkownicy PS4 chcą grać w exa PC i nie uważają go za gówno tak jak starasz się sugerować.


@Mruvek: ze co? xD

https://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc/filtered?sort=desc sprawdź sam. Co bym nie napisał to powiesz "to? to jest gówno" xD


@Mruvek: nie, powiem ze musisz przeczytac ze zrozumieniem definicje slowa "exclusive", bo zdecydowana wiekszosc gier z Twojej listy jest takze obecna na ktorejs konsoli/konsolach.

Hades to gra ze Switcha
  • Odpowiedz
@gust4v: no właśnie taki jest sens, że nie kosztują nawet jakbyś chciał. I jakkolwiek nie będziesz się prześcigał w zaletach i wadach, to PC zawsze stoi z boku i z tych zalet się śmieje. To jak Seba z Matim kłócący się czy lepsze jego e92 czy passat, a obok stoi gość w nowym Audi i zastanawia się o czym #!$%@?. A oni nie chcą nowego audi bo w automacie się niewygodnie
  • Odpowiedz
@Mruvek: gurwa ale kogoś boli dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież wszyscy wiemy że PC jest maszyną do wszystkiego. I co to zmienia, konsola to inny rodzaj rozrywki nad gierkami. Konsola to wygoda, masz #!$%@? na wszystko, konfiguracje wariacje, mody, ustawienia grafiki. Siadasz na kanapie i grasz.

Trochę jak porównywać motor do roweru. Fajnie że szybko pojedziesz, dużo szybciej niż na rowerku i może służyć do tego
  • Odpowiedz
@Mruvek: ale ty nie masz wcale chłopie tego audi XDD masz starego poloneza najwyzej i jakieś wybujałe ego
wszystko sprowadza sie do tego ze jak zapłacisz wiecej to bedziesz miał lepiej ¯\_(ツ)_/¯ proste
  • Odpowiedz
@Mruvek: Taka prawda. Wolę płynną rozgrywkę jaką oferują PC-ty, od statycznej grze na konsolach, niczym gra na kalkulatorze.
Za wydajność się płaci. Za samo zapewnienie mi stabilnego, płynnego gameplay'u jestem gotowy wyłożyć na PC-ta wielokrotność ceny konsoli.
Dla przykładu Persona 5 na Playstation 4 "Pro" działa na zamkniętych 30 klatkach. Na emulatorze PS3 Persona przy zapewnionych 60 klatkach to kompletnie inne doświadczenie - gra jest o wile piękniejsza dla oka.
Ant0n_Panisienk0 - @Mruvek: Taka prawda. Wolę płynną rozgrywkę jaką oferują PC-ty, od...
  • Odpowiedz
@Dante27: No czego w pierwszym nie rozumiesz. Among Us to gra ex na PC. Nazwiesz ją gówno grą, ale jest w top wyszukiwaniach na Ps4 - co znaczy tylko, że ludzie chcą w nią grać i nie uważają za gówno.
Wrzuciłem listę gier, a ty wybrałeś te które nie są exami i mówisz mi, ze one nie są exami? No proszę Cię.
Nie podam ci takich o których "marzą konsolowcy" bo
  • Odpowiedz
@Mruvek:
A co do tego among us który tak chętnie opisujesz. To twórcy chętnie by zrobili wersję konsolową ale nie ma opcji z powodu klawiatury która ma problem, może zrobią czat głosowy. Wszystkie najlepsze exy z PC to gry z wymaganą klawiaturą, zwykle multi.
  • Odpowiedz
@Snaki: a czyja to wina, że komunikacja na konsolach jest zwyczajnie upośledzona. Grając na PS4 przez większość czasu nawet nie warto uruchamiać czatu głosowego, bo jest od #!$%@? drących #!$%@?ę dzieciaków albo typów, którzy nic nie mówią ,ale za to słyszysz co się dzieje u niego w mieszkaniu i trzeba sobie każdego wyciszać xD. Przy czacie tekstowym w grach na PC tego problemu nie ma a nawet na głosowym nie jest
  • Odpowiedz
@sedziakalosz: @Snaki: @gust4v: chłopaki, ale rozmawiamy na poważnie czy nie? Widzieliście ilość "xD" we wpisie?
Spinacie się jakbym nie wiem jak was obrażał tutaj.
No #!$%@? jasne, że PC kosztuje 10 razy więcej. Jasne, że każdy gra na czym chce. Po prostu smieje się z wojen konsolowych i zalet "mamy wsteczną" "mamy 3 gry więcej" wrzucając do tego PC i jego ABSOLUTNA DOMINACJE ( to tez jest pisane zartobliwie,
  • Odpowiedz
@Mruvek: W ogóle to jak się zastnowiłem, to napisałem tylko, że PC ma najwięcej exów ze wszystkich dostępnych platform co jest po prostu faktem - są cyferki, można porównać jedną z drugą i zobaczyć która wyższa. Nie wiem jakiego fikołka umysłowego trzeba odstawić żeby z tym walczyć i sie nie zgadzać.
  • Odpowiedz
@Mruvek: po 1.
nie rozumiem po co wtracasz jakas gre z ps4 skoro nie o to pytalem, nawet nie poruszalem kwesti gier na konsolach. Pytam o jakim 1000 exow na pc piszesz a ty mi wyjezdzasz z jakas gownogierka z ps4 xD

Po 2.
Napisales cytuje

na PC jedne i drugie exy i jeszcze mamy 1000 swoich xD


Wiec zapytalem chociaz o 100 tych exow z pc bo jestem ciekawy moze
  • Odpowiedz
@Dante27: Czekaj, od początku. Serio uważasz, że nie znajdę 1000 gier na PC w które nie zagrasz na konsoli? Ale wiesz, że na PC gry nie powstają od 2017?

Jaką grę z PS4 wtrącam?
  • Odpowiedz