Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam smartwatcha za jakieś 1000zl (max 1200) z NFC i płatnościami zbliżeniowymi. Z tego co widzę to raczej słabo ten rynek w dalszym ciągu wygląda ale może są planowane jakieś ciekawe premiery w najbliższym czasie?
Byłem napalony już na Oppo Watcha ale jednak ten wearos i przede wszystkim bateria mnie nie przekonują, Fitbit Versa 3 - podobno jakość wykonania Fitbitów pozostawia wiele do życzenia, dodatkowo są problemy ze zrywaniem połączenia, Garmin Venu Sq, niby spoko i fajna cena ale z kolei sam ekran mnie trochę boli, wygląda to wszystko jak sprzed 5 lat...

#smartwatch #wearos #garmin #oppo #fitbit
  • 12
@przemmek113: tutaj mieści mi się jeszcze garmin vivoactive 3( słaby ekran) lub zwiększ trochę budżet i weź garmin venu ale zwykłego, ekran amoled, płatności i pare dni an baterii. Około 1400 zł. Lub vivoactive 4( troche słabszy ekran od venu) to jest bardziej sportowa wersja venu i teraz jest w pormocji na media expert za 1199 zł ale tylko wersija szara.
@przemmek113: do 1200 zł da się też kupić na jakiejś promocji vivomove Style.

A dlaczego tak się napalasz na płatności NFC? Mnie od tego odrzuca wklepywanie PINu na zegarku. Przez dwa lata chyba raz zapłaciłem zegarkiem, głównie po to, żeby sprawdzić czy działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShortyLookMean: przyjrzę się też tej propozycji, dzięki.
Jeśli chodzi o płatności, nie mam NFC w telefonie więc myślę że korzystałbym z tej funkcji w zegarku, narzeczona ma apple watcha i płaci tak regularnie. Zresztą pin chyba wpisuje się raz na jakiś czas jeśli nie ściągamy zegarka nie? Myślę że to akurat mogłybym przeżyć